Jak przenieść zdjęcie na ceramikę

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
8799 0

Cześć, witajcie w naszym najnowszym filmie. Dziś zajmiemy się technikami decoupage, które świetnie sprawdzą się także na świąteczny prezent.  Zobaczcie, jak zrobić transfer zdjęć na ceramikę. 

Ostatnimi czasy słowo "handmade" zyskuje coraz bardziej na swojej popularności. Coraz więcej ludzi zaczyna poszukiwać oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy, dzięki czemu rękodzieło staje się coraz bardziej popularną sztuką. Poczynając od biżuterii, po własnoręcznie wykonane ubrania. Handmade stało sie tak spopularyzowane, że praktycznie każdy może stworzyć swój własny naszyjnik czy bransoletkę. Dzięki dostępności materiałów stało się to mało kosztującym hobby, ale też takim, na którym można sporo zarobić. Jedyne, co nam potrzeba to chęci i odrobina kreatywności. Dzięki wielu poradnikom dostępnym bezpłatnie w internecie, możemy zacząć tworzyć swoją własną kolekcję chociażby dekoracji do domu. Gdy uda sie nam już wyczarować jakąś ozdobę, możemy łatwo i z zyskiem sprzedać ją przy pomocy portali aukcyjnych. Rękodzieło stało sie tak rozwiniętą sztuką, że do produkcji własnych wyrobów możemy użyć czegokolwiek, czy plastikowych butelek, czy starych zamków od spodni. Poniekąd jest to formą recyklingu, gdzie możemy dać nowe życie, starym już rzeczom. Również dzięki temu handmade stał się tak bardzo popularny. Kto by nie chciał zarobić na sprzedaży rzeczy, które zyskały swoje drugie życie? Wystarczy ozdabianie doniczek, aby poczuć się lepiej.

Tym razem pokazuje jak wykonać transfer wydrukowanych zdjęć na nieszkliwioną ceramikę. Ozdabiamy gliniane tabliczki i doniczki domowym sposobem wykorzystując klej wikol. Więcej informacji i pomysłów na blogu: Pomysły plastyczne dla każdego DiY - Joanna Wajdenfeld http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak przenieść zdjęcie na ceramikę przypisano następujące tagi:

decoupage ozdabianie doniczek dekoracje do domu techniki decoupage transfer zdjęć na ceramikę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przenieść zdjęcie na ceramikę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...