Jak przerobić ramę z IKEA

Poradnik dodany przez: Keseczka
12109 4

Ramka do zdjęć kupiona w znanym sklepie IKEA (chociaż pewnie to nie ma większego znaczenia gdzie kupicie taką ramę) niekoniecznie musi być wykorzystana do celu do którego została stworzona. Bądźmy pomysłowi i wykorzystajmy taką ramę do zdjęć w nieco inny sposób ale też jako dekorację do domu. 

Zapewne sposobów jest więcej niż tylko ten jeden tutaj zaprezentowany ale od czegoś trzeba zacząć. Jeżeli macie inny pomysł to oczywiście koniecznie go wykonajcie. A jeżeli nie, to ten raczej powinien wam przypaść do gustu. W końcu taka dekoracja do domu z ramy na zdjęcia w praktycznym wykonaniu to coś innego niż rzeczy które można znaleźć w sklepie. 

Użyjemy tutaj farby po której można pisać kredą aby nasz pomysł był praktyczny i ładnie wykończony. No i taka farba coraz bardziej jest popularna jako element wystroju wnętrza. Kto by pomyślał, że czarny kolor wkroczy do salonów w ten sposób. No ale jak widać tablica na kredę w czarnej tonacji wygląda bardzo ładnie i będzie pasować do wielu pomieszczeń.

Do poradnika Jak przerobić ramę z IKEA przypisano następujące tagi:

technika dekoracje do domu ramki na zdjecia ramka do zdjeć tablica na kredę farba po której można pisać kredą

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić ramę z IKEA skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...