Jak przerobić starą koszulę z guzikami na coś modnego

Znalazł: Camembarto
Źródło filmu: YouTube
35337 0

Szycie ubrań to raczej nie jest wymarzona czynność dla faceta. Spoko, da się to zrozumieć. Ale zawsze można poprosić dziewczynę lub nawet mamusię o pomoc. Ba, nawet babcię jak będzie trzeba. Przerabianie ubrań  daje nam duże możliwości i jeżeli ten pomysł, który został przedstawiony w tym poradniku Ci się spodobał, to albo zabierz się do pracy albo ... musisz kogoś zagonić aby wykonał za ciebie takie przerabianie ubrań. Pomysły na takie przeróbki łatwo znaleźć w internecie a każdy facet ma na pewno gdzieś jakąś starą koszulę.

Jeżeli jesteś dziewczyną to zrób swojemu facetowi taka przeróbkę i pobaw się trochę w projektowanie ciuchów przy okazji. Może ten pomysł przerobisz albo wykonasz go w inny sposób. A każdy kto szuka odpowiedzi na pytanie jak przerobić stare ubrania na modne niech zacznie od tego prostego pomysłu. Z czasem w trakcie poszukiwań nowych przeróbek, pomysły na ubrania same przyjdą. Tylko pamiętaj o nauce obsługi maszyny do szycia chociaż na poziomie podstawowym. To naprawdę jest proste.

Składniki:

  • Stara koszula
  • Zamek błyskawiczny
  • Maszyna do szycia

Do poradnika Jak przerobić starą koszulę z guzikami na coś modnego przypisano następujące tagi:

moda męska przerabianie ubrań szycie ubrań przerabianie ubrań pomysły projektowanie ciuchów jak przerobić stare ubrania na modne pomysły na ubrania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić starą koszulę z guzikami na coś modnego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...