Jak przerobić stary telewizor

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
7678 0

W wielu domach znajdują się jeszcze meble i urządzenia RTV, które pochodzą z czasów PRL-u. Nie trzeba ich wyrzucać. W tym poradniku zobaczymy jak można w kreatywny sposób wykorzystać stary telewizor, dając mu nowe życie.

Zwierzęta domowe takie jak koty i psy potrzebują własnego miejsca do spania. Oczywiście niezbędne legowisko możemy kupić w sklepie zoologicznym, jednak warto zdecydować się na bardziej oryginalne rozwiązanie i stworzyć posłanie, które będzie również bardzo ciekawą ozdobą wnętrza. Film prezentuje jak zmienić telewizor w wygodne legowisko dla naszego pupila.

PRL to okres, z którego pochodzą przedmioty o charakterystycznym wyglądzie. Obecnie meble i dekoracje wnętrza z tych lat są znowu w modzie. Oczywiście telewizor z tych czasów nie będzie już działać, jednak nie znaczy to, że trzeba go wyrzucić. Bez trudu znajdziemy wiele ciekawych pomysłów na metamorfozy takiego urządzenia, które może znaleźć zupełnie inne zastosowanie. Zamiast wyrzucać stary odbiornik, lepiej znaleźć dla niego nową funkcję. W filmie zobaczymy krok po kroku jak przekształcić niepotrzebne urządzenie w bardzo estetyczne i efektowne legowisko dla kota lub małego psa. Wbrew pozorom nie jest to trudny projekt, a do jego wykonania będą potrzebne jedynie proste narzędzia i podstawowe materiały. Nie trzeba inwestować dużo czasu ani pieniędzy, żeby przekształcić nieużywany telewizor w przydatne i eleganckie legowisko, które będzie dekoracją wnętrza i jednocześnie zapewni wygodę pupilowi. Pomysł można zmodyfikować, wybierając kolory dopasowane do wystroju pomieszczenia. 

P.S. Kolejne metamorfozy już wkrótce

Do poradnika Jak przerobić stary telewizor przypisano następujące tagi:

telewizor zwierzęta prl legowisko metamorfozy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić stary telewizor skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...