Jak przycinać róże rabatowe wiosną

Poradnik dodany przez: ligojka88
19228 0

Przycinanie róż zazwyczaj przeprowadzamy tylko raz w roku, na wiosnę. Ważne jest, aby zrobić to tuż po ustaniu silnych mrozów w ciepły i suchy dzień. Przeważnie najbardziej optymalnym terminem na taką pielęgnację róż jest pierwsza połowa kwietnia. 

W dzisiejszym odcinku pokażę wam jak przycinać róże. Poprawne przycinanie róż rabatowych to zabieg który decyduje o obfitym kwitnieniu i wpływa na wygląd i zdrowotność krzewów. Zobacz, jak zrobić to poprawnie. Pielęgnacja róż rabatowych to ważny element wiosennych prac w ogrodzie. Dlatego obejrzyj nasz film i zobacz co jest najważniejsze przy tym zabiegu i kiedy go najlepiej wykonać. Pamiętaj, że róże rabatowe o które odpowiednio się zadba odwdzięczą się nam obfitym kwitnięciem i przez bardzo długi czas zachowują ładne proporcje.

Wraz z odwilżą zbliża się czas budowy i remontów. To także świetny czas na wiosenne prace w ogrodzie podczas których często zastanawiamy się jak przycinać róże. Mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek rozwieje wasze wątpliwości związane z pielęgnacją tych kwiatów.

Do poradnika Jak przycinać róże rabatowe wiosną przypisano następujące tagi:

budowa i remonty przycinanie róż róże rabatowe jak przycinać róże wiosenne prace w ogrodzie pielęgnacja róż

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przycinać róże rabatowe wiosną skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...