Jak przygotować iluzję z tajemniczym kubkiem

Znalazł: Goniat
Źródło filmu: YouTube
17877 4

Sekret iluzji który tutaj zobaczycie pewnie was zaskoczy. Ale zanim zaczniecie oglądać, pamiętajcie, że wiele iluzji to sztuczki filmowe i odpowiednie przygotowanie otoczenia. Tak właśnie działają najwięksi iluzjoniści na świecie. Iluzja z piłką lub jak kto woli iluzja z kubkiem magicznym jest tego przykładem. 

Nie jest łatwo ją przygotować, bo to wymaga sporo pracy i ustawienia różnych elementów jednak jak sami zobaczycie na początku, efekt jest bardzo fajny. Sekrety iluzji nieraz można powiedzieć, że nie mają nic z magi ani umiejętności osoby pokazującej trik. To po prostu technika i przygotowanie sceny jakim jest miejsce gdzie masz zamiar pokazywać tą sztuczkę. 

Iluzje krok po kroku pozwalają poznać Ci sekret tego co tak naprawdę dzieje się podczas sztuczki i sami musicie przyznać, że są to naprawdę interesujące rzeczy. Jeżeli także lubujecie się w tego typu filmach to koniecznie zobaczcie tajemniczy kubek i jego oryginalny sekret. A i jeszcze jedno. Kubek jak i piłeczka nie są w żaden sposób przerobione

Do poradnika Jak przygotować iluzję z tajemniczym kubkiem przypisano następujące tagi:

iluzje sekrety iluzji iluzja z kubkiem iluzja z piłeczką iluzja z piłką iluzje krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować iluzję z tajemniczym kubkiem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...