Jak radzić sobie z problemami urologicznymi u kotów #2

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Zwierzęta
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 21.03.2015 / 11:25
  • Odsłony: 12 361
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

aKola

Do poradnika jak radzić sobie z problemami urologicznymi u kotów #2 przypisano następujące tagi:

Zapraszam na drugą część serii związanej z problemami urologicznymi kotów. Temat jest szeroki i dlatego poradnik został podzielony na części. Posiadając kota lub kilka kotów warto dowiedzieć się jak powinno się przeciwdziałać temu wrednemu schorzeniu i jak można ulżyć trochę zwierzakowi.choroby kotów może nie są aż tak częste jednak się zdarzają i warto coś o nich wiedzieć. 

Problemy z oddawaniem moczu u kotów ciężko się leczy i tym bardziej jest potrzeba nasza interwencja aby w domu można było pomagać w leczeniu. Niech na zdanie typu: "mojemu kotu coś dolega" będziecie mieli odpowiedź poprzez ten film i poprzednie, które są na tym profilu. Zadbajcie o swoje koty nie tylko poprzez odpowiednią karmę i zabawki oraz różne akcesoria ale także przez posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat chorób kotów. Bądźcie przygotowani.

Po więcej takich informacji zapraszam wszystkich na stronę http://dookolakotatv.pl/sos-kot/ oraz na mój profil na którym jest sporo filmów poświęconych zwierzęcej tematyce.

Kategoria: Dom i Ogród > Zwierzęta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak radzić sobie z problemami urologicznymi u kotów #2 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków