Jak rozciągnąć małe buty

Poradnik dodany przez: eggness
7051 0

Hej, hej Kochani, to znowu ja! Dzisiaj przygotowałam dla Was bardzo fajne lifehacki, czyli porady, które zdecydowanie ułatwią Wam życie :). Teraz tak, dzisiaj przerobimy temat, który może przydać się osobom będącym aktualnie po zakupach. Zastanawiacie się o co chodzi? Zdarzyło się Wam, że kupiliście za ciasne buty? Albo inaczej, czy zdarzyło się Wam, że przymiarka buta w sklepie była szybka, bo przecież pasował idealnie, więc je kupiliście, a w domu okazały się nie do końca wygodne, bo nagle są węższe, za ciasne albo coś w ten deseń? Mi się to często zdarza... Ale spokojnie, gdy buty okazały się za małe można sobie z tym bardzo sprawnie poradzić. 

Jest taka pianka do rozciągania butów, która jest prosta w aplikacji i działa naprawdę sprawnie. Wystarczy, że weźmiecie swoje zbyt ciasne buciki, popsikacie pianką i po prostu włożycie tam nogę. Najlepiej układają się podczas normalnego użytkowania, więc włóżcie je na nogę i po prostu idźcie do pracy. 

Po kilku godzinach dobrze jest zmienić obuwie na jakieś inne, a temu po prostu dać odtajać :). Wieczorem, bądź rano, będziecie mogli z powodzeniem założyć buciki i powędrować dalej, ciesząc się nieuciskającym obuwiem. Prawda, że proste? 

A teraz zerknijcie, czy będzie to sposób idealny dla Was , czy może potrzebujecie czegoś innego? :) Jeśli zadziała lub będzie nie wystarczający dla Was, to dajcie znać w komentarzach :). 

 

A teraz zerknijcie na linki poniżej:

 

Inne przydatne tutoriale:

Jak prawidłowo zmierzyć stopę i długośc wkładki: http://youtu.be/vhjvqPmQZAY

Jak skutecznie wyczyścić buty z soli http://youtu.be/v458J83iup0

https://www.facebook.com/pages/Shoe-Love/912142432153669?ref=bookmarks

http://instagram.com/werlauren/

https://twitter.com/ShoeLoveVlog

Do poradnika Jak rozciągnąć małe buty przypisano następujące tagi:

porady lifehacki rozciąganie butów gdy buty okazały się za małe za ciasne buty w palcach pianka do rozciągania butów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozciągnąć małe buty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...