Jak rozliczyć PIT 2013 i przekazać 1% na pomoc prawną dzieciom

Poradnik dodany przez: lnmediapl
20883 0

Oto dokładny i kompletny przewodnik krok po kroku jak rozliczyć PIT 2013 i przy okazji przekazać 1% podatku na pomoc prawną dzieciom, które zostały obarczone problemami finansowymi i prawnymi z winy dorosłych. Aby przejść bezpośrednio do rozliczania pitu krok po kroku przewiń film do 1:20.

Rozliczanie pitu to dla wielu osób czarna magia i tracenie czasu w urzędzie skarbowym. Nic dziwnego, samodzielne rozliczenie pitu nie jest łatwe a do tego dochodzą kolejki i niejasności co do wypełnianych rubryk. Ale w dobie internetu i w dobie nowych technologii można zapomnieć o wycieczkach do urzędu skarbowego i można wykonać rozliczanie pitu przez internet. Takie rozliczanie pitu online ma same korzyści. Jest to szybkie, jest całkowicie darmowe, bezpieczne i przede wszystkim unikniesz błędów jakie często pojawiają się przy ręcznym wypełnianiu pitów.

Zobacz jak rozliczyć PIT 2013 i pomóż potrzebującym dzieciom przy rozliczaniu pitu. Wzór, krok po kroku co i gdzie wypełnić i wszystko co potrzebne znajdziesz właśnie w tym poradniku.

Pobierz darmowy program do rozliczenia PIT: http://rozliczpit.lexnostra.pl

Składniki:

  • Pobierz darmowy program do rozliczenia PIT:
  • http://rozliczpit.lexnostra.pl

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozliczyć PIT 2013 i przekazać 1% na pomoc prawną dzieciom skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...