Jak rozwiązać kilka problemów związanych z wyjazdami

Poradnik dodany przez: 321Gong
4174 0

Pakowanie walizki i inne problemy związane z wyjazdami często są trudne do obejścia. Dzisiaj poznamy kilka lifehacks, które pomogą Ci podczas wakacji.
Masz ochotę na jedną jedyną rzecz w Twojej walizce? Nie możesz jej znaleźć i robisz przy tym ogromny bałagan? Przy pakowaniu walizki nie kładź rzeczy jednej na drugą, tylko składaj i kładź jedna obok drugiej. To pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale także wszystkie rzeczy będą widoczne i z łatwością znajdziesz tę, którą szukasz.
Dobre rady dotyczą także pakowania się na plażę. Boisz się złodziei? Nie wiesz gdzie schować telefon czy pieniądze? Dobrym lifehackiem są opakowania po chusteczkach dla dzieci - mają sztywny otwór, wystarczy, że wytniesz kawałek materiału i masz znakomity schowek na dokumenty, pieniądze czy telefon.
Pakowanie walizki to udręka dla wszelkich kabli, ładowarek i przedłużaczy. Jak sprawić, aby w końcu się skończyły plątać? Wystarczy, że je zwiniesz i w jednym miejscu zahaczysz klamrą do włosów, a one będę spokojnie leżeć na swoim miejscu i wyjmiesz je po podróży w bardzo dobrym stanie.
Nie wiesz gdzie zmieścić biżuterię? Chciałabyś wygodnie rozplanować co i kiedy założysz? Skorzystaj z... pudełek na tabletki. Nie tylko są pojemne i schowasz w nich biżuterię, ale także mają podpisane dni tygodnia i możesz wcześniej w domu zaplanować które dodatki założysz w jaki dzień. Wygodne, szybkie a do tego zajmuje w torbie bardzo mało miejsca. Na pewno będziesz zachwycona.
Nie masz miejsca w torbie na wiele kosmetyków a jedziesz tylko na kilka dni? Przelej żel do kąpania, płyn do demakijażu i inne do słomek, podpal oba końce i masz jednorazowe kosmetyki. Tak mało pracy i tyle miejsca zaoszczędzone. Szczególnie jest to przydatne w walizce do samolotu, ponieważ tam liczy się każde miejsce.

 SUBSKRYBUJ! → https://www.youtube.com/c/OMGisthatAngie

Do poradnika Jak rozwiązać kilka problemów związanych z wyjazdami przypisano następujące tagi:

porady pakowanie life hacks pakowanie walizki dobre rady walizka do samolotu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozwiązać kilka problemów związanych z wyjazdami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...