Jak rozwiązywać typowe domowe problemy - 3 super lifehacki

Poradnik dodany przez: longmmuns
7002 0

3 bardzo fajne pomysły do zrobienia w prosty sposób! Każdy z nas uwielbia proste pomysły, które jednocześnie wpłyną na ułatwienie sobie życia. Najprzyjemniejsze są takie, które nie wymagają od nas zbyt dużego wkładu energii i pozwalają wykorzystać rzeczy dostępne pod ręką. Life hack to bardzo przydatna rzecz, która umila codzienne życie i wpływa na poprawę humoru ;) Powyżej prezentujemy internetowy poradnik, który przedstawia rzeczy do zrobienia w domu. Są to porady, które pomogą każdemu człowiekowi zamienić najprostsze rzeczy w ułatwiające funkcjonowanie lifehacki

W wideo zostały zaprezentowane 3 "super lifehacki", które pomogą w rozwiązaniu typowych domowych problemów. Oto z czym uporał się autor poradnika:
1) Każdy z nas miewa problemy z uszkodzony suwakiem... Mogą się psuć te, które są przy kurtkach lub (jeszcze gorzej!) przy torbach i walizkach. Nie ma nic gorszego niż zepsuty suwak, gdy jesteśmy w środku długiej podróży. Aby uporać się z tym problemem wystarczy nam zwykła trytytka! Jest to rzecz wszech dostępna i jednocześnie naprawdę funkcjonalna!
2) Statyw do telefonu... Może być naprawdę przydatny do oglądania filmów, przeglądania zdjęć lub... robienia popularnego selfie ;) Tylko, że statywy kosztują zawsze dużo pieniędzy - my proponujemy rozwiązanie nie kosztujące prawie nic! Pamiętacie trytytkę o której mowa była w poprzednim patencie? Będzie świetna również jako statyw. 
3) Nie tylko trytytka pomoże nam w ustawieniu telefonu - dla osób, które mają optymalną ładowarkę, również ona może posłużyć jako statyw pod niesforny telefon :) Odpowiednie ułożenie ładowarki sprawi, że zaskoczy cię ona swoją funkcją! 

Do poradnika Jak rozwiązywać typowe domowe problemy - 3 super lifehacki przypisano następujące tagi:

porady life hack proste pomysły ułatwianie sobie życia lifehacki rzeczy do zrobienia w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozwiązywać typowe domowe problemy - 3 super lifehacki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...