Jak sadzić fasolkę szparagową aby mieć ją szybciej niż w sklepie

Poradnik dodany przez: Ciemna
17941 4

Na filmiku pokazuję, jak możemy zasiać fasolkę szparagową, tak aby mieć ją wcześniej niż na straganach i w sklepach. Jeżeli nie możecie się doczekać fasolki szparagowej albo po prostu takie domowe lub ogrodowe sadzenie warzyw to takie wasze małe hobby to serdecznie zapraszam. Oczywiście osoby które posiadają ogródki działkowe także skorzystają z tego pomysłu o ile już wcześniej nie znają tej techniki. 

Ogrodowe czy też domowe sadzonki to fajny sposób na świeże warzywa. No i nie jest tot takie trudne. Co prawda do każdej roślinki trzeba mieć nieco inne podejście i trzeba wiedzieć kiedy sadzić warzywa ale to są informacje ogólnie dostępne na różnych stronach więc z tym nie powinno być problemu. 

tak aby mieć ją wcześniej niż w sklepach.

Przy sadzeniu fasolki, dopóki ona nie wykiełkuje, musicie utrzymać stałą wilgotność ziemi, gdyż nasiona fasolki szparagowej muszą najpierw nasiąknąć wodą  a dopiero później będą mogły wykiełkować. A jeżeli chcecie ten proces przyśpieszyć, to jest na to sposób. Wystarczy nasionka wrzucić do wody na całą noc.

Dopóki fasolka nie wykiełkuje, utrzymujcie stałą wilgotność ziemi, nasionka muszą najpierw nasiąknąć wodą, a dopiero później wykiełkują. Można ten proces przyśpieszyć, wystarczy nasionka wrzucić do wody na całą noc. Potem tylko pamiętajcie aby fasolka szparagowa nie miała za mokro bo sadzonki zgniją.

Do poradnika Jak sadzić fasolkę szparagową aby mieć ją szybciej niż w sklepie przypisano następujące tagi:

porady fasolka szparagowa sadzenie fasolki sadzenie warzyw domowe sadzonki świeże warzywa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sadzić fasolkę szparagową aby mieć ją szybciej niż w sklepie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...