Jak ściągać w szkole i na studiach za pomocą butów

Poradnik dodany przez: krilan1995
4528 0

Nauczyciele sa coraz bardziej przebiegli, a sprawdziany coraz trudniejsze? Tradycyjne sposoby na ściąganie na sprawdzianach nie przechodzą? Mimo pokaźnej ilości prób wciąż zostajesz przyłapany? Koniec z tym! Pola wprowadzić działo większego kalibru i wjechać z buta na sprawdzian. Dziś opowiemy Ci, jak zrobić ściągę i gdzie ją umieścić by została niezauważona.

Facetka przed chwilą zapowiedziała kartkówkę z przyrki, a Ty masz dzisiaj superważny turniej w Counter Strike? Masz sprawdzian z matmy, a co tu ukrywać - Twoje zaległości sięgają trzech lat? Zbliża się superważny test, na który naprawdę chciałeś się wczoraj nauczyć, ale zasnąłeś z nosem w książce? Co tu dużo ukrywać. Wielu z nas nie chce się uczyć, nie ma na to czasu lub kompletnie o tym zapomina? Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Trzeba wiedzieć, jak ściągać! Poszukujesz prostego, skutecznego i szybkiego pomysłu na ściągę, ale peniasz się, że Facetka się skuma i będzie spory dym? No stress! Przerabiało to kilka pokoleń uczniów, którym udało się zgromadzić sporo wiedzy dotyczącej tego, gdzie ukryć ściągę i jak ściągać. Ta tajna wiedza nie jest znana większości nauczycieli, no chyba, że ktoś z Was już naprawdę robił przypał i dał się przylookać. Każdy z nas znalazł się w takiej sytuacji i wyszedł z niej obronną ręką. Przedstawiam kilka dobrych i sprawdzonych sposobów na ściągnięcie na kartkówce, klasówce lub sprawdzianie. Mamy nadzieję, że okażą się równie skuteczne, co przebiegłe i nie spowodują, że wpadniesz. 

Dziś na warsztat wzięliśmy takie cudo, jak ściągi w butach. Jak się sprawdzają? Dają radę, czy raczej słabo? Przekonasz się oglądając ten mjówi!

Do poradnika Jak ściągać w szkole i na studiach za pomocą butów przypisano następujące tagi:

pomoce naukowe jak ściągać ściąganie na sprawdzianach gdzie ukryć ściągę pomysły na ściągi jak zrobić ściągę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ściągać w szkole i na studiach za pomocą butów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...