Jak zrobić coś w domu - 5 gadżetów do szkoły

Poradnik dodany przez: krilan1995
8370 0

Kolejny zestaw mega prostych rzeczy, typu zrób to sam, które można wykonać samodzielnie. Proste pomysły tym razem będą bazować i orbitować wokół szkoły i nauki. Będzie coś w stylu gadżetu do szkoły, będzie oczywiście coś na zasadzie ogólnego gadżetu DIY i generalnie będą fajne rzeczy do zrobienia w domu

No ale lecimy z tymi pomysłami. Na pierwszy ogień idzie temperówka i jej połączenie z opakowaniem po jakże dobrych i wszystkim znanych Tic Tacach. Koniec z wszędzie walającymi się trocinami ołówkowymi (tak pewnie się to nie nazywa ale jakoś tutaj akurat pasuje :) Ten pomysł to typowy gadżet do szkoły ale też oczywiście sprawdzi się w domu.

Kolejnym prostym pomysłem jest ręcznie zrobiony cyrkiel. Bo jak wiadomo takich dodatków często się zapomina a potem ręczne rysowanie koła to katorga. Ale można sobie poradzić. Pomysł też do szkoły ale bardziej chyba do domu kiedy posialiśmy gdzieś cyrkiel. No i też patent dla wszystkich tych, co z jakiegoś powodu muszą odrysować koło ale nie posiadają pro sprzętu. Gadżet DIY lub jak kto woli, lifehack.

Inny pomysł to już patent na zrobienie mini książki, mini notesu. To w sumie też może posłużyć jako taka książeczka ze ściągami i różnymi pomocami naukowymi jak wzory, czy definicje. Tutaj widzę takie nieco szersze spektrum możliwości. No po prostu fajna rzecz do zrobienia w domu gdzie potrzebujemy tylko papier (lub wydrukowane i wycięte karteczki już  zapisanymi rzeczami) i spinacz. 

Jest też klasyczna ściąga. Tu nie ma co więcej dodać :) Jednak nie jest to jakiś genialny pomysł, bo ograniczeniem jest tutaj wielkość gumki a wielka gumka do mazania będzie wyglądać podejrzanie. 

Do poradnika Jak zrobić coś w domu - 5 gadżetów do szkoły przypisano następujące tagi:

pomoce naukowe zrób to sam proste pomysły gadżety diy gadżety do szkoły fajne rzeczy do zrobienia w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś w domu - 5 gadżetów do szkoły skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...