Jak ściągać za pomocą zatyczki w długopisie

Znalazł: 001kip3r
Źródło filmu: YouTube
20633 0

Ściąganie na sprawdzianie to karygodne zachowanie niegodne żadnego ucznia ani studenta. Ale wiadomo - to tekst nauczycieli którzy z lubością zadają kupę materiału do ogarnięcia. Jeżeli Cię przyciśnie i wiesz, że musisz mieć ściąge to jest na to sporo sposobów. 

Jedną z nich jest ściąga na długopisie. Samych typów ściąg na długopisie jest kilka i to jest jeden z takich pomysłów. Ściąganie na sprawdzianie nie ważne za pomocą jakiej ściągi zawsze może być wykryte więc róbcie to z głowa. A kiedy piszecie ściągi to tez się od razu uczycie więc jest duża szansa, że nie będzie trzeba korzystać z tej niecnej pomocy naukowej. 

Czy to sprawdzian w szkole, czy egzamin na studiach, czy jeszcze inna pisemna forma sprawdzenia wiadomości, ściąga na długopisie będzie na pewno przydatna. Zobacz jak ją zrobić i jeżeli Ci się spodoba ten pomysł wykonania to zastosuj go w praktyce. Tylko pamiętaj aby papier na którym zrobisz ściągę nie był za długi, bo inaczej będzie problem z jej chowaniem się z powrotem w długopisie

Do poradnika Jak ściągać za pomocą zatyczki w długopisie przypisano następujące tagi:

pomoce naukowe ściąganie na sprawdzianie sposoby ściągania ściąga na długopisie pomysły na ściągi długopis do ściągania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ściągać za pomocą zatyczki w długopisie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...