Jak się pozbyć zacieków z płyty

Poradnik dodany przez: kamieniarzpiotrowski
9032 0

Witajcie,

budowa i remonty, to nie tylko wyburzanie połowy naszego domu. To także odświeżanie niektórych elementów. Jeżeli macie blat z płyty marmurowej, to możecie użyć specjalnego proszku do polerowania kamienia. Taki proszek do polerowania kamienia może zniwelować zacieki na płycie. Na każdej płycie marmurowej mogą pojawić się niechciane zacieki, które z biegiem czasu bardzo trudno jest usunąć.

Dzięki proszkowi do polerowania kamienia czyszczenie marmuru stanie się dużo prostsze, a co więcej przyspieszy on pracę. Może zwiększyć szybkość odświeżania naszej płyty nawet dziesięciokrotnie! To prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o budowę i remont w naszym domu. Odświeżanie kamienia nigdy nie było takie proste.

Dlatego moi drodzy, jeśli czyszczenie marmuru spędzało Wam sen z powiek, to jest na to rada. Proszek do polerowania kamienia. Skutecznie zniweluje zacieki na płycie, a do tego przyspieszy Waszą pracę. Dlatego serdecznie zapraszam na moje aukcje!

http://allegro.pl/proszek-do-polerowania-kamienia-biala-sadza-plus-i5330267609.html

Do poradnika Jak się pozbyć zacieków z płyty przypisano następujące tagi:

budowa i remonty czyszczenie marmuru proszek do polerowania kamienia zacieki na płycie płyta marmurowa zacieki na płycie marmurowej

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się pozbyć zacieków z płyty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...