Jak strzelać ping pongami - super prosty pistolet do zabawy

Poradnik dodany przez: longmmuns
5858 0

Hej!

Jak pewnie sami doskonale wiecie, nie samymi grami komputerowymi człowiek żyje. Tutaj macie rację, czasami warto wyskoczyć z wirtualnego świata i zabawić się w realu. Przecież jest tyle fajnych rzeczy do zrobienia i zobaczenia i skonstruowania, przede wszystkim skonstruowania :). A dzięki temu możecie zabić swoje pomysły na nudę :). Jeśli nie lubicie śniegu, bądź gorąca, to pewnie nigdzie nie wychodzicie, więc musicie wiedzieć co robić jak się nudzi w domu. Samemu, to już w ogóle masakra. Z bratem, czy siostrą jeszcze idzie coś wymyślić, ale samemu może być ciężko. 

Niestety co robić w domu kiedy jesteśmy sami, tego nie wie nikt, ale można kombinować na wszelakie sposoby :). 

Na przykład gadżety... Oooo tak! Je najbardziej lubimy i doceniamy :). Niektóre z nich kosztują naprawdę sporą sumkę, ale spokojnie, mamy na to radę. Wystarczy, że pokombinujecie i zrobicie jakieś rzeczy z balona. Myślicie pewnie, że sposoby na nudę, czy też pomysły na nudę, które zostaną zrobione z balona będą dość nudnawe? Moi drodzy jeśli takie jest Wasze myślenie, to koniecznie musicie zainteresować się naszym poradnikiem :). 

Podpowiem tylko, że nawet taka niewinna zabawka może wyrządzić sporą krzywdę, nie tylko Wam, ale i ludziom na około, dlatego stanowczo apeluję o rozwagę! Przede wszystkim o rozwagę :). Jeśli nie jesteście pewnie tego, czy znajdujecie się we w miarę bezpiecznym obszarze, to zapytajcie swojego rodzica lub prawnego opiekuna.

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyrządzone szkody, a także krzywdy, które stały się osobom postronnym w wyniku złego użytkowania tej strzelawki. Wszystko wykonujesz na własną odpowiedzialność :). 

Do poradnika Jak strzelać ping pongami - super prosty pistolet do zabawy przypisano następujące tagi:

gadżety pomysły na nudę co robić w domu co robić jak się nudzi w domu samemu sposoby na nudę rzeczy z balona

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak strzelać ping pongami - super prosty pistolet do zabawy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...