Jak stworzyć efekt drewna na dowolnej powierzchni

Poradnik dodany przez: MeetMeToday
5974 0

Cześć, szukasz ciekawej dekoracji do domu? Chciałbyś stworzyć unikalną ramkę na zdjęcia na prezent, która bije w przedbiegach każdą chińską tandetę? A może najzwyczajniej na świecie zastanawiasz się, jak stworzyć sztuczne drewno?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że świetnie trafiłeś, dlatego zabierzmy się do roboty! W moim filmie przedstawiam Ci techniki decoupage, które pozwolą Ci na uzyskanie efektu drewna na dowolnej powierzchni. To naprawdę proste! Do wykonania będziemy potrzebowali jedynie prostego, gumowego stempla, pastę strukturalną oraz farbę. Całość prac wymaga trochę czasu, ale jesteśmy pewni, że poradzi sobie z nimi każdy, kto dokładnie obejrzy nasz film. A zatem do dzieła i powodzenia! Podzielcie się z nami efektami swoich prac. Może chcecie stworzyć coś innego niż ramkę na zdjęcia? Spróbuj śmiało! Proces wykonania jest taki sam i z powodzeniem znajdzie zastosowanie przy wielu różnych dekoracjach do domu. 

Dzięki za oglądanie mojego filmu! zostaw po sobie ślad, jeśli przydał Ci się do czegoś. Spróbuj również swoich szans w innych technikach decoupage niż sztuczne drewno. Więcej filmów znajdziesz na naszym kanale więc, klikaj i powodzenia! Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy, lub coś będzie dla Ciebie nie jasne to napisz nam o tym w komentarzach, a postaramy się rozwiązać Twój kłopot! Dzięki za oglądanie, powodzenia i do zobaczenia w wielkich otchłaniach sieci! Subskrybuj również nasz kanał aby nie przegapić kolejnych naszych poradników. Mam nadzieję, że wiesz już wszystko o tym, jak uzyskać efekt drewna na dowolnej powierzchni!

Do poradnika Jak stworzyć efekt drewna na dowolnej powierzchni przypisano następujące tagi:

modelarstwo dekoracje do domu ramka na zdjęcia techniki decoupage sztuczne drewno efekt drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć efekt drewna na dowolnej powierzchni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...