Jak stworzyć kosz upominkowy dla mężczyzny

Poradnik dodany przez: aKola
29740 0

Każdy wie, że sam prezent to nie wszystko. Oprócz prezentu liczy się też jego opakowanie i sposób zapakowania, ponieważ kiedy ładnie wykonamy pakowanie prezentów to wtedy świetnie będą się one prezentować np. pod choinką. Czy to upominki dla mężczyzn czy też pakowanie słodyczy, zawsze pamiętajmy o tym, aby nasz pomysł na prezent był dobrze wykończony i pięknie się prezentował. w końcu pierwsze co widzimy to opakowanie a jak wiadomo ludzie są wzrokowcami. 

Pomysłów na pakowanie prezentów jest sporo i co roku jest inna moda odnośnie techniki i wykorzystania materiałów do pakowania prezentów. W tym poradniku coś nowego, mianowicie specjalne kosze, które pomogą na przy pakowaniu prezentów i to na różne okazje, nie tylko w związku z prezentami świątecznymi. 

A dokładniej ten pomysł to sposób na to jak zapakować prezent dla faceta. Wiadomo, ze trzeba uważać z kolorami dlatego taki dobór barw i odcieni powinien pasować zawsze gdy mamy jakiś upominek dla mężczyzny

Zapraszam i zobaczcie jak to wygląda. A i jeszcze jedno. Film wstawiam z YouTube, bo sama szukam róznych patentów na pakowanie prezentów. Jak jeszcze coś znajdę to podeślę.

Składniki:

  • Kartonowa pięciokątna tacka
  • Złoty materiał do owijania prezentów
  • Klej na gorąco (wiadomo - niezastąpiony)
  • Włosie sztuczne ozdobne
  • Folia (taka jak do kwiatów)
  • Wstążka

Do poradnika Jak stworzyć kosz upominkowy dla mężczyzny przypisano następujące tagi:

porady pomysł na prezent pakowanie prezentów jak spakować prezent pomysły na pakowanie prezentów upominki dla mężczyzn pakowanie słodyczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć kosz upominkowy dla mężczyzny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...