Jak stworzyć niesamowitą ruchomą iluzję ze styropianu

Znalazł: Penta
Źródło filmu: YouTube
103406 5

Ten pomysł na zabawkę zaskoczy każdego. W sumie dla niektórych to będzie zabawka DIY, dla innych ruchoma iluzja a dla jeszcze innych ruchoma dekoracja do domu lub po prostu ruchoma ozdoba. Tak czy inaczej, nie ważne jak kto określi ten pomysł, trzeba przyznać, że jest to coś naprawdę wyjątkowego i jak dla mnie jest to najlepsza iluzja jaką można zrobić samemu. Nie mówię tutaj oczywiście o iluzjach takich jak sztuczki ale o iluzjach optycznych które często są bardzo ciekawe. 

Najważniejszą rzeczą w tym pomyśle są styropianowe okręgi ale jeżeli nie wiem, jakimś cudem znajdziecie takie okręgi z drewna lub z innego materiału to też będzie można je wykorzystać, pod warunkiem, że uda wam się zetrzeć kawałki powierzchni w odpowiednich miejscach tak jak w poradniku. 

Ten pomysł na zabawkę i pomysł na ruchomą iluzję to świetny projekt do którego dodatkowo można dodać farbę UV, dzięki której pod ultrafioletowym światłem efekt będzie jeszcze lepszy. Zabawki DIY tego typu to dla mnie mistrzowskie pomysły.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć niesamowitą ruchomą iluzję ze styropianu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...