Jak stworzyć u siebie inteligentny dom w tani sposób

Poradnik dodany przez: trocki55
4035 0

Nowoczesne technologie w budownictwie pozwalają na zastosowanie rozwiązań, które zwiększają wygodę. Nie każdego stać na inteligentny dom. Obejrzyj film i przekonać się, że istnieją tanie rozwiązania, które możesz wykorzystać we własnym domu, żeby stworzyć prawdziwy smartdom. Będzie on bardziej wygodny i zrobi wrażenie na wszystkich gościach. Proste porady pokazują ciekawe rozwiązania do zastosowania w każdym domu i mieszkaniu za nieduże pieniądze. W kilka chwil bez dużych wydatków stworzymy naprawdę nowoczesny dom.

Inteligentny dom umożliwia proste i wygodne sterowanie różnymi urządzeniami oraz instalacjami, na przykład oświetleniem. Do sterowania można wykorzystać na przykład smartfon lub polecania głosowe. W celu stworzenia takiego nowoczesnego domu nie trzeba wcale inwestować w skomplikowane i kosztowne systemy. Wystarczy odpowiednia żarówka, którą można podłączyć do całości systemu, żeby stworzyć automatyczne uruchamianie światła. Film to pierwsza część z serii praktycznych poradników, przedstawiających różne urządzenia oraz aplikacje, które każdy może wykorzystać do opracowania systemu ułatwiającego korzystanie z różnych sprzętów domowych.

Nie trzeba dużej wiedzy, żeby stworzyć prawdziwy inteligentny dom. Na rynku dostępne są wszystkie niezbędne elementy do przygotowania takiego systemu we własnym zakresie, np. odpowiednie żarówki LED. Zakup takich systemów to bardzo duży wydatek, ale wiele rzeczy można zaplanować i wykonać samodzielnie. Porady są proste i przejrzyste, nie trzeba specjalnych narzędzi, żeby zamontować i skonfigurować wszystkie niezbędne części. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi w poradniku.

Składniki:

  • Żarówka Yeelight: https://goo.gl/d29A3Y
  • Przełącznik Sonoff: https://goo.gl/9DyA1C
  • Gniazdko TP-Link: https://goo.gl/CZB69S
  • Amazon Echo Dot: https://goo.gl/9ZVE5E
  • Przełącznik Sonoff: https://goo.gl/ziDdHy
  • Facebook: https://www.facebook.com/ROOTBLOGit
  • ROOTBLOG: http://twitter.com/ROOTBLOGit

Do poradnika Jak stworzyć u siebie inteligentny dom w tani sposób przypisano następujące tagi:

porady żarówka żarówki led smartdom nowoczesny dom inteligentny dom

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć u siebie inteligentny dom w tani sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...