Jak tworzyć spersonalizowane prezenty - 5 sposobów na

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4758 0

Odjechane dekoracje na choinkę: https://www.youtube.com/watch?v=u8bZS9mFR1U

Na święta każdy zastanawia się, w jaki sposób przygotować taki prezent, żeby podobał się osobie obdarowywanej. Jeżeli interesuje nas majsterkowanie, to świetną propozycją dla nas będzie przygotowanie spersonalizowanego gadżetu dla bliskiej osoby. Na powyższym filmiku 5 sposobów na zrobił pięć ciekawych wariantów, które mogą nas zainspirować to tworzenia własnych projektów albo przygotować coś, co będzie przypominały taki pomysł na prezent.
Możemy zdecydować się na opcję, w której skorzystamy z wiedzy o tej osobie i przygotujemy coś, co pomoże jej w rozwijaniu hobby, np. kiedy jest to wędkarstwo, to możemy zrobić piórnik na przypony. Stworzyć możemy także innego rodzaju gadżety, zwłaszcza, że na święta warto poświęcić temu nieco więcej uwagi. Może to być gra logiczna, praktyczne ogrzewacze na buty, zwierciadło do samochodu, skrzynkę pełną przekąsek.
Na wideo znajduje się wiele ciekawych wskazówek, które z pewnością pozwolą nam na znaleźć najlepszy dla nas pomysł na prezent. Z tego też powody możemy wykorzystać praktycznie każdą z nich i samodzielnie zrobić doskonale pasujący upominek dla kogoś bliskiego. Stąd też gadżety wykonane dzięki temu filmikowi będą bardziej spersonalizowane, a 5 sposobów na pokaże prostą metodę na przygotowanie wszystkich z osobna wraz z prostym tutorialem, gdzie krok po kroku przedstawi łatwą do naśladowania instrukcję.
Dlatego też jeżeli bardzo lubimy lub interesuje nas majsterkowanie to możemy szybki i sprawnie wykonać gadżet i wręczyć ręcznie wykonany pomysł na prezent komuś nam bliskiemu, żeby sprawić mu radość i pokazać, jak dobrze tę osobę znamy i lubimy.

Składniki:

  • SAMOCHODOWY WYŚWIETLACZ NA TELEFON DLA SZTABY 2:01
  • SUSZARKA DO BUTÓW DLA KLAMERA 3:38
  • LUNCH BOX ZE SMAKOŁYKAMI DLA ARCZIEGO 5:37
  • PUDEŁKO NA PRZYPONY DLA ABIEGO 9:50
  • - Wykorzystane materiały do stworzenia pudełka:
  • - 2 płytki wielkości 22 cm na 12 cm
  • - 4 kantówki wielkości 1.5 cm na 1.5 cm długości 22 cm
  • - 4 kantówki 1.5 na 1.5 cm długość 9 cm
  • GRA W WARCABO - KOŚCI DLA PROMOSZ 12:08
  • - szablon: http://5sposobowna.tv/resources/2018/12/19/schemat-kratka-do-gry.zip

Do poradnika Jak tworzyć spersonalizowane prezenty - 5 sposobów na przypisano następujące tagi:

majsterkowanie wędkarstwo gadżety pomysł na prezent 5 sposobów na

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć spersonalizowane prezenty - 5 sposobów na skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...