Jak udzielić pierwszej pomocy - resuscytacja dziecka

Poradnik dodany przez: wolna99
4771 0

Witajcie,

Jak wiecie zdrowie jest najważniejsze. Nie możemy go zaniedbać w żaden sposób, ale nie tylko tak możemy na nim podupaść. Czasami zdarzają się nagłe sytuacje, które przewracają nam życie do góry nogami. Są to sytuacje nagłe i jak to się mówi awaryjne, których nikomu nie życzymy, ale warto mieć je po prostu z tyłu głowy, żeby wiedzieć jak się zachować. Mowa tutaj oczywiście o resuscytacji, czyli inaczej pierwszej pomocy. Każdy się przed tym broni, unika, a jest to rzecz, którą obowiązkowo powinien znać każdy. Przecież kurs pierwszej pomocy macie na prawie jazdy, czy w liceum. 

Uczą tam Was co zrobić przed przyjazdem karetki, jak się zachować kiedy dzieje się jakaś nagła i niespodziewana sytuacja. 

W tym poradniku nauczymy Cię jak przeprowadzać resuscytację krążeniowo-oddechową u dziecka. Obejrzyj inne wideo z naszej serii o pierwszej pomocy, aby być przygotowanym na każdą sytuację, w której trzeba uratować ofierze życie! Reanimacja dziecka, czy osoby dorosłej, a raczej wiedza na ten temat, przyniesie Wam naprawdę sporo korzyści, a jeszcze więcej Waszemu otoczeniu.   Kliknij na "subskrybuj", aby stale otrzymywać poradniki w jakości HD.

► Jeśli masz coś ciekawego w głowie, co może się spodobać, to zasugeruj nam pomysły na kolejne poradniki w komentarzach. Na pewno weźmiemy je pod uwagę!

● wszystkie poradniki znajdziesz na stronie http://www.sikana.tv

● polub nasz fanpage na Facebook'u https://www.facebook.com/sikanapl/

● obserwuj nas na Instagramie http://instagram.com/sikanapl

● zainspiruj się w serwisie Pinterest http://pinterest.com/sikanahow - Free Royalty Free Music by DanoSongs.com

Do poradnika Jak udzielić pierwszej pomocy - resuscytacja dziecka przypisano następujące tagi:

zdrowie resuscytacja pierwsza pomoc reanimacja dziecka kurs pierwszej pomocy co zrobić przed przyjazdem karetki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udzielić pierwszej pomocy - resuscytacja dziecka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...