Jak ułatwić sobie życie - 20 patentów

Poradnik dodany przez: Cress6
3827 0

Dzięki Internetowi jesteśmy w stanie samodzielnie stworzyć tanie gadżety, które będą użyteczne w wielu codziennych sytuacjach. Sprawia to, że rośnie popularność filmików podpowiadających, jak je wykonać, a tym samym wykorzystać przedmioty codziennego użytku w nietypowy sposób. Zawarte na wideo porady doskonale nadają się do przygotowania w biurze, domu czy szkole, kiedy pojawi się nagły kryzys – rozprują się spodnie, ubrudzą rękawy czy innego rodzaju lokalne trudności. Wiele z tych DIY nie wymaga ani specjalistycznych narzędzie ani wiedzy z zakresu elektroniki, jedynie życiowego sprytu. Dlatego też porady te polecane są wszystkim zaradnym, niewpadającym w panikę osobom.
Wszystkie zaprezentowane na powyższym wideo lifehacki były sprawdzane, a ich efekty pokazane wraz z krótką instrukcją krok po kroku, jak wykonać takie tanie gadżety przy pomocny zszywacza czy nawet zwykłej taśmy. Jeżeli kiedykolwiek doskwierały nam wszelkiego rodzaju niewygodny w miejscu pracy, to te life hacks doskonale sprawdzą się w ramach rozwiązania tych niedogodności. Warto się im przyjrzeć, zapamiętać i zapisać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zepsuje się ramiączko, a będziemy właśnie w trakcie ważnego spotkania.
W dodatku każdy taki DIY jest bardzo prosto zaprezentowany – możemy bez przeszkód naśladować poszczególne kroku, a następnie cieszyć się efektami samodzielnie przeprowadzonej naprawy czy innego rodzaju prowizorycznego reperowania uszkodzeń. Czasami takie lifehacks przydają się również w podróży czy innej życiowej sytuacji, kiedy rzeczy martwe sprzysięgną się przeciwko nam i psują na każdym kroku i utrudniając nam cieszenie z wolnego dnia.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie - 20 patentów przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie - 20 patentów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...