Jak ułatwić sobie życie – 28 patentów ze sztućcami

Poradnik dodany przez: Cress6
6020 0

Lifehacki wykorzystujące domowe akcesoria, które każdy ma w szufladzie, są najlepsze! Chodzi przecież o ułatwienie sobie życia i znajdowanie nowych zastosowań dla popularnych przedmiotów. Kreatywne projekty diy mogą także dać nowe życie tym, których już nie używamy. Zamiast wylądować na śmietniku, mogą stać się na przykład ozdobą, stojakiem na gadżety czy narzędziem. Tanie gadżety – a czasami wręcz bez absolutnie żadnych kosztów – można zrobić samodzielnie, zamiast szukać rozwiązania w sklepach.

Te life hacks pokazane na filmie korzystają z tego, co każdy ma w kuchni. Sztućce, foremki, a nawet soda oczyszczona – część ich zastosowań może już znasz, ale wszystkich na pewno jeszcze nie. Poznaj zatem porady na ułatwienie sobie życia oraz na kreatywny dom.

Wśród 28 lifehacków znajdziesz pomysły, które cię zaskoczą, może najpierw rozbawią, ale potem zachwycą swoim działaniem. Poznasz sposoby diy na zadbanie o urodę, czysty dom, efektowne dekoracje – tanie gadżety które w mig zrobisz sama z tego, co masz pod ręką.

Spójrz, jak wykorzystać sztućce do efektownych dekoracji, jak je ułożyć na stole, kiedy zapraszasz gości, co jeszcze można z nimi zrobić w kuchni. Zobacz także, w jaki sposób zwykła łyżka może się przydać w awaryjnej sytuacji. Life hacks to świetne, zaskakujące pomysły na to, jak poradzić sobie bez specjalistycznych akcesoriów, a także jak dać przedmiotom nowe życie. Nie wyrzucaj jednorazowych sztućców – zobacz zamiast tego, co można z nich wyczarować. Łyżki i widelce w dłoń, klej do ręki i miłej zabawy.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 28 patentów ze sztućcami przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 28 patentów ze sztućcami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...