Jak ułatwić sobie życie - 4 proste patenty

Poradnik dodany przez: Cress6
1655 0

Przy zamiłowaniu do majsterkowania stale odczuwamy potrzebę, że z niczego stworzyć z pozoru skomplikowane urządzenia, ale w rzeczywistości są to tanie gadżety, jakie każdy może wykonać w domu. Wystarczy posiadać odpowiednią wiedzę, czy też znaleźć odpowiedni filmik, który pomoże nam odpowiedni przygotować się do procesu przerabiania i konstruowania mechanizmu.
Na początku na filmiku zaprezentowano porady dotyczące wykonania pistoletu w długopisie. Będziemy do tego potrzebowali sporo materiałów, jednak większość z nich dostępna jest w każdym domu, a przynajmniej w każdym domowym warsztacie. Następnym przykładem life hacks jest turbina powietrza, dzięki której będziemy w stanie nadmuchać balony. Krok po kroku pokazano jak łączyć elementy mechanizmu, a następnie wykorzystać ten DIY do praktycznych celów.
Jako tanie gadżety doskonale sprawdza się również alarm na telefon. Jest to samodzielnie wykonane urządzenie przy pomocy metody DIY, dzięki któremu zostaniemy ostrzeżeni, jeżeli ktoś włamie się do naszego domu. Takie proste, ale sprytne life hacki z pewnością przydadzą nam się w codziennym życiu. Na koniec przygotowano porady dotyczące tego, jak ochłodzić nasze otoczenie, jeżeli pracujemy z długo włączoną lampką nocną. Ten mało skomplikowany DIY świetnie pokazuje, że nie musimy wcale posiadać wymyślnego sprzętu, a jedynie trochę pomysłu i ciekawy filmik z poradami odnoszącymi się do metody, dzięki której będziemy w stanie stworzyć przydatne life hacks.
Choć może się tak nie wydawać, to jednak wszystkie te domowej roboty sprzętu to wyjątkowo tanie gadżety, stąd też, jeżeli mamy ochotę pomajsterkować i szukamy twórczych projektów, warto się zainteresować tymi tutorialami.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie - 4 proste patenty przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie - 4 proste patenty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...