Jak ułatwić sobie życie – 5 niesamowitych pomysłów

Poradnik dodany przez: Cress6
2837 0

Life hacks mogą być bardzo przydatne w codziennym życiu, albo po prostu śmieszne. Niewątpliwie warto je znać, gdyż mogą być pomocna w momencie, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Porady są na pewno interesujące. Warto także korzystać z techniki diy, która może być także świetnym pomysłem na hobby i formą spędzania wolnego czasu. Wykorzystując tanie gadżety oraz lifehacki można wykonać wiele ciekawych rzeczy. A technika diy umożliwia wykonanie ich samodzielnie. Na samym początku możemy wykonać małe, szklane kule. Otóż należy wyjąć wkład z markera, albo zakreślacza i umieścić go na kilak godzin w butelce z wodą. Następnie zakręcamy butelkę i czekamy. Kolorową wodę wylewamy do plastikowego pudełka i wsypujemy małe kulki. Zatem dzięki diy wykonaliśmy ciekawy gadżet.

Life hacki są także przydatne podczas upałów. Wystarczy tylko szklaną butelkę umieścić w plastikowym baniaku po wodzie i nalać do jego wnętrza wody. Następnie umieszczamy naszą konstrukcję w zamrażalniku i mrozimy około 24 godziny. Po tym czasie wyjmujemy i wlewamy ulubiony napój, dzięki temu przez długi czas będzie od chłodny, a wręcz lodowaty. Elektronika i porady diyumożliwiają wykonanie perpetuum mobile. Otóż będzie potrzebować dwóch baterii, a takę żyłki wędkarskiej. Robimy na środku pętle i zaczepiamy końcówki o baterię i właśnie kolejny gadżet jest gotowy.

Zatem nie jest to wcale trudne, a może dać wiele satysfakcji oraz frajdy. Jeżeli masz wiele wolnego czasu powinieneś zainteresować się life hackami i wykonać różne gadżety, którymi będziesz mógł pochwalić się przed twoimi bliskimi. Oczywiście nie skorzystacie ze wszystkiego ale coś na pewno wam się przyda z tych tanich gadżetów.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 5 niesamowitych pomysłów przypisano następujące tagi:

elektronika porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 5 niesamowitych pomysłów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...