Jak ułatwić sobie życie – 7 odjazdowych patentów

Poradnik dodany przez: krilan1995
1310 0

Wiele osób zastanawia się w niektórych momentach swojego życia, czy istnieje prosty sposób, aby zrobić tanie gadżety. Jak się okazuje przy pomocy środków, które często są w domu można wykonać wiele przedmiotów, które czasami nawet nie są dostępne w sklepach. Jakie porady są pod tym względem najbardziej atrakcyjne?
DIY jest obecnie bardziej rozwinięte niż kiedykolwiek. Czy wiedziałeś, że za pomocą małego balonika, dużej strzykawki z końcówką tłoka o kształcie okręgu i mocnej taśmy izolacyjnej można wykonać prostą kuchenną wagę? W tym celu konieczne jest umieszczenie balonika na wylocie strzykawki przy pomocy taśmy klejącej. Balonik nie może być napompowany. Produkt DIY jest już prawie gotowy. Teraz konieczne jest tylko posiadanie odważników lub przedmiotów o określonej wadze, aby móc wyskalować strzykawkę. Uzyskane przesunięcia tłoka należy oznaczyć na strzykawce skalę. Aby możliwe było wygodniejsze korzystanie z wagi warto skorzystać z porady, której można użyć także w innych przypadkach. Wystarczy przykleić do strzykawki odpowiednio wygięty widelec, aby uzyskać uchwyt, który można zaczepić o półkę lub szafkę.
Inne użyteczne lifehacki to te, które mówią o wykonaniu przedmiotów użytkowych. Z dwóch lup o różnej wielkości i stopniu powiększania można wykonać prosty teleskop, dzięki któremu można obserwować Księżyc. Wystarczy do tego celu jedynie przymocowanie ich w odpowiedniej odległości przy pomocy kartonu i kleju.
Life hacks można wykorzystać do spełnienia dziecięcych marzeń. Tanie gadżety takie jak choćby kuli Newtona można wykonać posiadając tylko duże drewnianych szpatułek, wykałaczki, karton, nici, klej i szklane kulki

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 7 odjazdowych patentów przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 7 odjazdowych patentów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...