Jak uszyć ozdoby choinkowe - zawieszki w kształcie choinek

Poradnik dodany przez: xandra
20346 0

Ozdoby choinkowe można zrobić ze wszystkiego. Jedne wyglądają lepiej, inne gorzej ale to już wiadomo, kwestia gustu. A czy w takim razie, idąc tym tokiem rozumowania można zrobić ozdoby na choinkę z materiału? Odpowiedź jest prosta - oczywiście, że tak. Dekoracje świąteczne które stworzyć możesz sama na maszynie do szycia będą bardzo ciekawie i ładnie prezentować się obok klasycznych bombek choinkowych. A powiem wam, że najlepiej to takie choinki z materiału wyglądają na stroikach świątecznych które wieszamy na drzwiach. Co prawda nie każdy robi taki stroik u siebie ale jeżeli nie tam, to na choince czy na oknie takie wyszywane choinki będą ładnie się przedstawiać.

Dekoracje DIY i wszelkiego rodzaju ozdoby DIY to pomysły i sposoby na oryginalne święta i na zaoszczędzenie trochę grosza na kupowaniu ozdób i dekoracji. W końcu w świętach najważniejszy jest klimat świąt i rodzinna atmosfera a nie ilość funduszy przeznaczonych na dekoracje świąteczne. 

Składniki:

  • Maszyna do szycia
  • Nożyczki
  • Resztki materiału
  • Nici
  • Sznureczki na zawieszki lub złota nitka
  • Wypełnienie

Do poradnika Jak uszyć ozdoby choinkowe - zawieszki w kształcie choinek przypisano następujące tagi:

technika ozdoby choinkowe ozdoby na choinkę dekoracje świąteczne ozdoby diy jakie ozdoby na święta dekoracje diy zawieszki na choinkę choinka z materiału

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć ozdoby choinkowe - zawieszki w kształcie choinek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...