Jak zrobić ozdobne światełka z wytłaczanek po jajkach

Poradnik dodany przez: BabyDoll
24562 4

Same lampki choinkowe (szczególnie te tanie) to słaba ozdoba. Ot zwykłe żarówki kolorowe na kabelkach. Ale jak wiadomo świat poradników i tutoriali potrafi z niczego zrobić coś ciekawego. No i mówiąc o lampkach choinkowych dodajemy do nich bezużyteczne i raczej nikomu nie potrzebne opakowania po jajkach i mamy już coś ciekawego. Wstarczy maznąć farbami i ozdobne światełka świąteczne gotowe. 

No i dobre jest to, że takie lampki wcale nie muszą być tylko światełkami świątecznymi. W końcu wytłaczanki po jajkach, odpowiednio przycięte i pomalowane mogą stać się całoroczną ozdobą. Ale to już zależy kto jaki pomysł będzie miał.

Pomysł prosty ale pewnie niewiele osób wpadło na coś takiego. Skoro i tak kupujemy lampki świąteczne i skoro i tak zawsze wyrzucamy opakowania po jajkach to może warto oszczędzić i zamiast drogich lampek kupić tanie i ozdobić je w sposób pokazany w poradniku właśnie za pomocą wytłaczanek po jajkach. chyba ciekawe rozwiązanie i ciekawy pomysł na świateczne ozdoby  co nie?

Składniki:

  • Opakowania po jajkach
  • Farby
  • Światełka choinkowe

Do poradnika Jak zrobić ozdobne światełka z wytłaczanek po jajkach przypisano następujące tagi:

technika ozdoby świąteczne ozdoby na choinkę opakowania po jajkach lampki świąteczne światełka świąteczne wytłaczanki po jajkach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ozdobne światełka z wytłaczanek po jajkach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...