Jak wiązać muszkę

Poradnik dodany przez: ZacnyKasztan
12720 0

Cały odcinek poświęcony muszkom i ich wiązaniu. W tym filmie dowiecie się wszystkiego o muszkach do koszuli. Jeden film i wszystko co każdy facet wiedzieć powinien o tym zamienniku krawatu. 

W poradniku dowiesz się na początku po co Ci w ogóle muszka. Z czym ją nosić i dlaczego muszka do koszuli to coś czemu warto się przyjrzeć i coś co warto poznać.

Wiązanie muszki w tym poradniku jest tylko jedną z rzeczy których możecie się tutaj dowiedzieć. A pewnie zastanawiacie się po co ciągnąć ten temat skoro muszki to wyjątkowo niszowy dodatek, z którego korzysta tylko garstka ludzi. Powiem tak, jeżeli będziecie wiedzieć to co trzeba o muszkach to docenicie je jako wyjątkowy dodatek i wyjątkowy zamiennik dla krawata. Muszka zamiast krawata może być waszym hitem. Ale zanim ja kupicie musicie koniecznie zobaczyć film aby przekonać się czy muszka jest dla was i czy będziecie w niej dobrze wyglądać.

Wejdź na bloga: http://czasgentlemanow.pl/ a więcej na ten temat tutaj: http://czasgentlemanow.pl/2013/09/jak-wiazac-muszke-video/

Muzyka: "Sweeter Vermouth" Kevin MacLeod

Do poradnika Jak wiązać muszkę przypisano następujące tagi:

muszka moda męska wiązanie muszki jak zawiązać muszkę muszka z czym nosić muszka zamiast krawata

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wiązać muszkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...