Jak wybrać wypasione gadżety dla zwierząt

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3239 0

Ekipa 5 sposobów na poleca praktyczne i niezwykle designerskie gadżety dla zwierząt. Jakiego typu akcesoria, które można łatwo zakupić, a niektóre nawet zrobić samodzielnie. Co z takich dodatków jest szczególnie użyteczne?

Laptop zabawka to coś, co warto mieć, jeśli jest się właścicielem kota. Tego typu akcesoria pomagają odwrócić uwagę zwierzęcia od prawdziwego laptopa oraz mebli. Zamiast klawiatury umieszczona jest tam powierzchnia, którą kot może drapać. Na monitorze umieszczone jest zaś zdjęcie rybek w akwarium, które zwykle są dla kota niezwykle interesujące. Porady dotyczące odzwyczajania kota od drapania zazwyczaj nie działają, ponieważ kot ma to zapisane w genach. Dlatego też to właśnie laptop zabawka jest jednym ze sposobów, który może zadziałać, jeśli chodzi o niszczenie mebli przez zwierzę.
Inne ciekawe gadżety to między innymi pistolet na piłki dla psa oraz maska - Janusz Polski, czyli najbardziej rozpoznawany w tym momencie mem. Pistolet na gumowe piłki - musisz to mieć, jeśli nie chcesz samodzielnie rzucać piłek, a wolisz coś bardziej ekscytującego. Gumowe piłki podczas upadania wydają dźwięki, co czyni je interesującymi dla psa.
Maska Janusz Polski wykonana jest z gumy i umożliwia przemienienie się w nosacza sundajskiego, który to gatunek jest obecnie lepiej rozpoznawany w Polsce niż jakikolwiek inny gatunek małpy. Taka maska daje możliwość samodzielnego robienia tego typu zdjęć i memów, dlatego warto mieć ją właśnie teraz, kiedy jeszcze jest to popularne. Taka maska daje również możliwość oryginalnego przebrania na Halloween lub jakikolwiek bal maskowy.

Do poradnika Jak wybrać wypasione gadżety dla zwierząt przypisano następujące tagi:

porady gadżety 5 sposobów na musisz to mieć laptop zabawka janusz polski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wybrać wypasione gadżety dla zwierząt skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...