Jak wyciszyć samochód - montaż wyciszenia w aucie

Poradnik dodany przez: wyciszauto_pl
6084 0

Cześć,

zastanawiasz się, jak wyciszyć samochód? Często zdarza się tak, że w Twoim samochodzie jest bardzo głośno, słychać jak pracuje silnik, jak rozmawiają mijani na ulicy ludzie, w przypadkowych domostwach szczekają psy, a nawet jak lecą komary. Ogólnie - często docierają do nas miliony dźwięków przez które bardzo trudno skupić się na drodze i o ile same dźwięki silnika mogą być przyjemne dla pasjonatów motoryzacji, to już miejski zgiełk zawsze rozprasza i utrudnia jazdę, co w skrajnych przypadkach może doprowadzić nawet do śmiertelnego wypadku, dlatego też nie warto tego bagatelizować spraw związanych z akustyką kabiny pojazdu, które wbrew pozorom nie są istotne jedynie dla audiofilów, czy innych melomanów. Rozwiązaniem tego problemu jest dodatkowe wygłuszanie samochodu, które możecie zamontować samodzielnie.

W naszym dzisiejszym filmie pokażemy Ci rodzaje wyciszenia samochodu, a w tym konkretnie dwuwarstwową opcję, w której pierwszą z nich stanowi alubutyl (mata butylowa) a drugą pianka kauczukowa. Te substancje bardzo dobrze nadają się do odpowiedniego wygłuszenia auta, tak aby ze wszystkich stron nie atakowały nas dźwięki pracującej pod maską maszynerii, czy wspomniane wcześniej odgłosy miasta.

Jesteś zainteresowany tematyką wygłuszania samochodu? Szukasz więcej informacji, bądź pomocy specjalisty, który pomoże Ci zapanować nad akustyką w kabinie Twojej fury? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą na www.wyciszauto.pl

Dzięki za oglądanie tego filmu, mam nadzieję że nauczyliście się wiele i do zobaczenia w przyszłości w odmętach wielkiej sieci World Wide Web!

Do poradnika Jak wyciszyć samochód - montaż wyciszenia w aucie przypisano następujące tagi:

porady wyciszenie auta wyciszenie samochodu wygłuszanie samochodu mata butylowa pianka kauczukowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyciszyć samochód - montaż wyciszenia w aucie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...