Jak wyczyścić grilla

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
6973 0

Sezon grillowy w pełni i co rusz pojawiają się w internecie a także w telewizji nowe sposoby i przepisy na przeróżne dania. Niektóre z nich rzeczywiście są zaskakujące a inne to po prostu delikatne modyfikacje tego co było wcześniej i tego co znamy z własnej praktyki i z własnego grillowego doświadczenia. Ale przecież samo grillowanie to nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać o naszego grilla czyli trzeba go doczyścić. Głównie chodzi tutaj oczywiście o ruszt. Przy czyszczeniu grilla można się nieco zirytować ale jest fajny sposób jak zrobić to szybko i bez specjalnych środków. Folia aluminiowa. Tak, to jest odpowiedź na zagadnienie czyszczenia grilla. To jest ta szybka porada i szybki life hack. Naprawdę, nie ma tu nic dodatkowego. Po prostu użyć trzeba do czyszczenia grilla zwykłej folii aluminiowej. Sami zobaczcie jak to działa i sprawdźcie ten life hack  przy pierwszej okazji. Niech wasz grill będzie wyglądał prawie jak nowy.

ZOSTAŃ ZE MNĄ I SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE: http://bit.ly/2h9BLjy

Odwiedź mój kreatywny blog DIY: http://www.twojediy.pl/

A oto link do mojego Facebooka: https://www.facebook.com/TwojeDIY/

Instagram także jest dostępny: https://www.instagram.com/twojediy/

Dodatkowo zapraszam do kupna mojej książki: http://bit.ly/2jkmu12, w której znajdziesz ogrom interesujących i ciekawych rzeczy związanych z tematyką DIY.

W każdą środę i sobotę o 18.00 nowy odcinek na kanale Twoje DIY, dlatego subskrybuj aby nie przegapić: http://bit.ly/2h9BLjy

I jeszcze jedno bardzo fajne motto o którym warto pamiętać: "Czasami proste rozwiązania są tak blisko ... ale trzeba je znać"

Do poradnika Jak wyczyścić grilla przypisano następujące tagi:

porady folia aluminiowa szybkie porady life hack czyszczenie grilla lifehacki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyczyścić grilla skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...