Jak wyczyścić koszulkę wypraną z chusteczką jednorazową

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
98016 0

Wyobraź sobie, albo lepiej przypomnij sobie sytuację w której po skończonym praniu w pralce, wyciągasz ubrania i okazuje się że ... gdzieś w kieszeni zawieruszyła się chusteczka jednorazowa. W praniu to jest katastrofa. Wszystkie ubrania upaprane są jej kawałkami a szczególnie widać to na czarnych ciuchach. Całe pranie poszło w cholerę a ponowne wypranie tych rzeczy dużo nie zmieni. Już masz nerwy ale nie ma co się wkurzać, trzeba działać z głową. Ślady po wypranej chusteczce można ogarnąć i usunąć ręcznie w dosyć prosty sposób. Oczywiście nie będzie to coś drogiego, tylko dosyć szybkiego i taniego. o prawda wyczyszczenie całego prania zajmie chwile ale i tak lepsze to niż próba ponownego prania. A potrzebować będziecie tylko gąbkę i miskę z wodą. To wszystko. 

Dobry sposób na taką sytuację i nie trzeba kombinować z żadnymi specjalnymi rzeczami. Wyprana chusteczka higieniczna niech nie będzie już dla was problemem. 

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Kacper Moskwa

Składniki:

  • gąbka
  • miska z wodą

Do poradnika Jak wyczyścić koszulkę wypraną z chusteczką jednorazową przypisano następujące tagi:

porady czyszczenie ubrań chusteczka jednorazowa w praniu wyprana chusteczka higieniczna ślady po wypranej chusteczce chusteczka na ubraniach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyczyścić koszulkę wypraną z chusteczką jednorazową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...