Jak wygląda sekret sztuczki z trzema kartami

Poradnik dodany przez: bostro
17413 3

Trzy karty ... bardzo znana gra i bardzo znana sztuczka z kartami. Jeżeli jeszcze nie znacie jej sekretu, to dziś będziecie mogli zobaczyć na czym polega ten trik. 

Gra w trzy karty to nic innego jak prosty trik, na który nadal wiele osób się łapie. Sekret jest w sumie banalny ale dla mało wprawnego oka, ta sztuczka z kartami wygląda bardzo przyzwoicie i interesująco. Kto zna sekret niech sprawdzi inne filmy związane ze sztuczkami z kartami na profilu. Sporo ciekawych pozycji udało mi się zebrać i oczywiście wszystkie są wyjaśnione.

Polecam też naukę sztuczek karcianych z pomocą poradników wideo. Łatwo wtedy załapać o co chodzi w danym triku. Bo w końcu po zobaczeniu sztuczki która wam się spodobała fajnie jest też spróbować ją wykonać samemu. Samo oglądanie jest nudne i nic nie wnosi do waszego życia :) Trzeba działać a za pomocą sztuczek z kartami możemy się popisać i fajnie zabawić kolegów i koleżanki. No i przy niektórych sztuczkach z kartami można też coś wygrać jeśli się założymy :)

 

Do poradnika Jak wygląda sekret sztuczki z trzema kartami przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami trzy karty nauka sztuczek karcianych 3 karty gra w trzy karty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wygląda sekret sztuczki z trzema kartami skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...