Jak wykonać autko wyścigowe z kartonu

Poradnik dodany przez: BumBastik
8393 0

Do czego przyda się karton, nakrętki od butelek, patyczki po lodach, drewniane klamerki i parę innych drobiazgów? Z tych prostych rzeczy, które normalnie zostałyby wyrzucone, można robić ciekawe zabawki dla dzieci. Wielką frajdę sprawi wykonanie ich razem z pociechami. Wspólne majsterkowanie to okazja do spędzenia czasu razem, o co ja co dzień niełatwo. Często też brakuje pomysłów na to, co robić, żeby czas spędzony z dziećmi pozwalam im się rozwijać, ćwiczyć wyobraźnię i logiczne myślenie oraz ważne u kilkulatków zdolności manualne. Wykonanie zabawki diy jest świetną okazją do tego wszystkiego równocześnie.
Zobacz więc, jak zrobić samochodzik wyścigowy z kartonu. I to nie tak po prostu, bo jest to wyścigówka, która można zdalnie sterować! Idealny pomysł dla rodziców i dzieci, i w ogóle wszystkich, którzy kochają majsterkowanie :)

Możesz zaangażować młodsze dzieci, które nie poradzą SOBIE jeszcze z dokładnym wycinaniem i wklejaniem projektów diy, do malowania kartonowej karoserii. Na pewno zaskoczą Cię pomysłami na kolory i wzory, które wymyślą :) A jeśli sam jesteś mistrzem majsterkowania i potrafisz wykończyć całość tak, że będzie wyglądać jak prawdziwe auto wyścigowe – możesz z niego zrobić prezent dla dziecka. Będzie niepodważalne i co dla coraz większej liczby osób ważne, w duchu zero waste. Można? Można :)

Jako prezent możesz podarować też przygotowany wcześniej zestaw elementów do złożenie, jak gotowy model do składania. Tak naprawdę prezentem będzie dobra zabawa, więc nie ma znaczenia, że nie wydasz na to praktycznie ani złotówki. Spróbuj więc zaskoczyć swoją pociechę. I sam baw się przy tym dobrze! 

Do poradnika Jak wykonać autko wyścigowe z kartonu przypisano następujące tagi:

karton majsterkowanie zabawki diy prezent dla dziecka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać autko wyścigowe z kartonu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...