Jak wykonać blat stolika z kapsli po piwie

Poradnik dodany przez: BabyDoll
9192 0

Wielu z nas posiada w sobie żyłkę do hobby jakim jest majsterkowanie. Ręcznie wykonywane meble, czy dekoracje sprawiają wiele radości i zaspokajają potrzebę tworzenia. Dzięki odpowiednim materiałom możemy zrobić piękne rzeczy, służące nam przez lata. Dla bardziej wytrwałych i zaawansowanych pasjonatów majsterkowania, może to być nawet dodatkowy zarobek. Odnowione starocie, czy inne gadżety są teraz w cenie. Wiele ludzi, za rękodzieło i unikalny przedmiot potrafi zapłacić bardzo wysoką sumę.
W tym wideoporadniku przedstawiony jest sposób na wykorzystanie starego stolika i kapsli po piwie. Recykling jest nie tylko formą ochrony środowiska naturalnego, ale jak widać powyżej, świetną metodą na ozdobienie wnętrza domu.
Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić w tej metodzie diy, jest oklejenie stolika taśmą, która tym samym utworzy prowizoryczny rant. Następnie układamy kapsle na stoliku w taki sposób, jaki nam odpowiada i dopiero po ułożeniu całości przyklejamy mocnym klejem. W drugim etapie przygotowujemy żywicę epoksydową. Musimy pamiętać o dokładnym zmieszaniu jej z utwardzaczem we właściwych proporcjach. Nie zapominajmy także o zaopatrzeniu się w odzież ochronną i specjalne okulary, ponieważ to bardzo żrące materiały i w razie odpryśnięcia mogą uszkodzić skórę. Ostatnim etapem jest zalanie kapsli żywicą i odczekanie przynajmniej 24 godzin, by stężała i stwardniała.
Żywica epoksydowa to bardzo ciekawy materiał. Możemy z jej użyciem zrobić wiele imponujących gadżetów i elementów do domu, które zachwycą naszych gości. Meble zdobione komponentami z żywicy wyglądają niecodziennie i imponująco.

Do poradnika Jak wykonać blat stolika z kapsli po piwie przypisano następujące tagi:

majsterkowanie recykling dekoracje gadżety diy do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać blat stolika z kapsli po piwie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...