Jak wykonać iluzję z kubkiem i ping pongiem

Poradnik dodany przez: Ytimer
32931 2.25

Triki magiczne to bardzo szerokie spektrum rzeczy jakie możemy pokazać i zaprezentować. Mamy tutaj sztuczki magiczne od prostych, wręcz banalnych i dziecinnych, po zadziwiające i efektowne pokazy które do dziś nie zostały wyjaśnione. 

Dzisiejszy trik z piłeczką ping pongową (lub inną) i kubkiem to prosta sztuczka na imprezę ale wymaga już opanowania jednego ruchu i wymaga trochę zręczności w palcach. Co to oznacza? A tyle, że będziecie musieli potrenować zanim komuś pokażecie ten trik.  W końcu nikt z was nie chce aby przy pokazie coś nie wyszło co nie?

Nauka sztuczek powiem wam, że to fajne hobby i świetny, wręcz zaryzykuję stwierdzenie, genialny pomysł na zabawianie ludzi. Czy tu chodzi o sztuczki na imprezę, czy o pokaz umiejętności magicznych w gronie rodzinnym, czy nawet o szybkie triki które możesz zrobić w pracy lub w szkole, to wszystko bardzo wciąga. 

Wyjaśnienie sztuczki z kubkiem i piłeczką mam nadzieję, że zaskoczy wiele osób, chociaż już miałem sytuację, kiedy to jeden ze znajomych znał ten trik. 

Składniki:

  • Plastikowy kubek
  • Piłeczka pingpongowa

Do poradnika Jak wykonać iluzję z kubkiem i ping pongiem przypisano następujące tagi:

iluzje nauka sztuczek sekrety sztuczek sztuczki magiczne proste sztuczki wyjaśnienie sztuczki triki magiczne sztuczki na imprezę trik z piłeczką

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać iluzję z kubkiem i ping pongiem skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...