Jak wykonać kartkę walentynkowa w białej tonacji

Poradnik dodany przez: szeszelnik
7331 0

Prezent na walentynki wykonany metodą diy to doskonałe rozwiązanie. Dlatego też warto wykorzystać swoje umiejętności manualne i techniką przypominającą origami zrobić kartkę walentynkową w białej tonacji. Jak to zrobić?
Ta kartka okolicznościowa wymaga przygotowania: białych i kolorowych arkuszy papieru, kleju, dwustronnej taśmy klejącej oraz specjalnego dziurkacza, dzięki któremu można szybko wyciąć kształt serduszka. Pracę należy rozpocząć od arkusza 10, 5 x 21 cm. Arkusz ten należy zgiąć na pół. Następnie potrzebny jest arkusz 5cm x 10cm. Przy pomocy dwustronnej taśmy trzeba przymocować go do głównej podstawy kartki.
Z kolorowego papieru należy wyciąć serduszka przy pomocy dziurkacza. Serduszka powinny być w czterech kolorach, po trzy sztuki. Serduszka należy zgiąć na pół i rozłożyć. Potem naklejamy serduszka warstwo tak, by brzegi serduszek pozostały wolne. Klej należy nałożyć tylko na linię zgięcia. Aby zachować białą tonację kartki należy naklejać elementy tak, aby białe serduszko znajdowało się na samej górze.
Następnie wystarczy nakleić gotowe przestrzenne serca na wcześniej doklejony element na karcie głównej. Taki upominek na Walentynki można wręczyć każdej osobie, którą się ceni i lubi. Takie gadżety są proste w wykonaniu, jednak ten pomysł na prezent jest znacznie lepszy niż gotowe kartki, które można kupić w sklepie. Warto pamiętać, że w ramach personalizacji takiego prezentu do jego wykonania można użyć kolorów ulubionych przez osobę, która dostanie taki upominek. Dzięki temu Walentynki długo pozostaną niezapomniane.

BLOG: mishellka.com

SUB: https://www.youtube.com/channel/UCRkkRpYn6FclM8Ij307FxGw

Do poradnika Jak wykonać kartkę walentynkowa w białej tonacji przypisano następujące tagi:

origami walentynki gadżety diy kartka okolicznościowa pomysł na prezent prezent na walentynki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać kartkę walentynkowa w białej tonacji skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...