Jak wykonać łuk Legolas Mirkwood z hikory

Poradnik dodany przez: xichy
6284 0

Łucznictwo to piękna pasja, do której przyciągają ludzi różne motywacje. Czasem jest to zamiłowanie do sportu i strzelania do celu we wszystkich możliwych odmianach. Czasem fascynacja dawnymi sposobami życia i odtwórstwem historycznym. A czasem – fantastyka. Wielbiciele tego gatunku literatury, filmów i gier będą mogli zobaczyć na tym filmie, jak powstaje łuk zainspirowany tym, jaki w filmowym “Władcy Pierścieni” nosił Legolas z Mirkwood. Do wykonania łuku posłużyło drewno hikory, która może być znana również pod nazwą orzesznika. Technika jego wykonania jest prosta, jak na broń elfów, gdyż to model stosunkowo mało zdobiony. Więc każdy, kto lubi łucznictwo i majsterkowanie może się przekonać, czy da radę wykonać podobny samemu.

Jak zrobić łuk zamawiają się i szukają instrukcji pasjonaci na każdym etapie. Początkujący i amatorzy – bo to taniej niż zamówić gotowy. Doświadczeni łucznicy – aby mieć broń w pełni spersonalizowaną, dostosowaną do swojej siły i wzrostu oraz ręcznie zdobioną.

Łucznictwo to nie tylko dyscyplina sportowa, w której wykorzystuje się nowoczesne łuki z bloczkami lub łuki japońskie. Są także turnieje łucznictwa historycznego, gdzie taki drewniany łuk diybędzie idealnie pasował. A że w strojach panuje na nich spora swoboda i mieszanie inspiracji na podstawie tego, co dostępne, również fantasyka może posłużyć za bazę pomysłu na własną broń oraz elementy stroju.

Może być to też po prostu całkowicie amatorska pasja lub element cosplayu. Warto wiedzieć, Jak zrobić łuk, kiedy przygotowujesz np. strój elfa. Dla wielu postaci to nieodłączny element wyposażenia i znak rozpoznawczy.

Sklep Modelarza: https://sklepmodelarza.pl/

Strona: http://www.willbowmaker.pl/ 

Składniki:

  • Facebook: https://www.facebook.com/willbowmaker/

Do poradnika Jak wykonać łuk Legolas Mirkwood z hikory przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie fantastyka łucznictwo diy jak zrobić łuk

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać łuk Legolas Mirkwood z hikory skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...