Jak łączyć przewody w puszkach elektrycznych (listwy łączeniowe)

Poradnik dodany przez: Tom565758
44990 4

Puszki elektryczne już były opisywane ostatnio i teraz czas na listwy łączeniowe. Chcę wam przedstawić listwy 12 torowe do połączeń w puszkach instalacyjnych. Te, które są w poradniku to najbardziej optymalne i sprawdzone części. Charakteryzują się dużą giętkością i małymi gabarytami, co bardzo ułatwi wam montaż w trudno dostępnych miejscach. Nie chodzi tutaj o firmę jaka produkuje te listwy 12 torowe. Poradnik ma pokazać, że warto ich używać i jak ich używać. No i przy kupnie będziecie wiedzieć na co zwrócić uwagę. 

Co jeszcze można powiedzieć o tych listwach łączeniowych? Mamy w nich specjalne śruby dociskowe, które chronią przewody (także te giętkie). Dzięki temu nie trzeba stosować żadnych dodatkowych zabezpieczeń takich jak np. końcówki tulejkowe. Natomiast specjalna konstrukcja śrub dociskowych uniemożliwia samoczynne odkręcenie ich pod wpływem wibracji. dodatkowo, takie listwy 12 torowe są wykonane z samogasnącego materiału, który chroni przed pożarem.

http://elektrycznydom.blogspot.com/

Do poradnika Jak łączyć przewody w puszkach elektrycznych (listwy łączeniowe) przypisano następujące tagi:

elektronika puszki elektryczne listwy łączeniowe łączenie przewodów w puszkach listwy 12 torowe listwy do łączenia przewodów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak łączyć przewody w puszkach elektrycznych (listwy łączeniowe) skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...