Jak wykonać przenikanie kulki przez szklankę

Poradnik dodany przez: RankornT52
26400 3.6

W tym poradniku będziecie mogli się dowiedzieć jak wykonać sztuczkę magiczną w której sporej wielkości kulka przeniknie przez szklankę. Przenikanie kulki jest bardzo prostym trikiem i każdy wykona coś takiego. Ale mimo, że trik jest łatwy to kiedy doprowadzicie go do perfekcji, to będzie fajnym pokazem dla znajomych i rodziny. 

Nauka sztuczek dla młodszych magików to bardzo fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, szczególnie w okresie wakacji i w okresie ferii zimowych. Kiedy znasz kilka sekretów sztuczek magicznych to można zrobić fajny i zróżnicowany pokaz, miło spędzić czas a jeżeli nagracie sobie to wszystko na kamerkę, to będziecie mieli ekstra pamiątkę, do której z uśmiechem wrócicie za kilkanaście lat. A i jeszcze jedno: sztuczki magiczne się nie przedawniają, czyli coś co nawet widzieliście kilka lat temu, dobrze wykonane będzie zaskakiwać do dnia dzisiejszego. Zapraszam na przenikanie monety i na sekret tej sztuczki magicznej.

Mam nadzieję że się wam podobało. Jeśli tak to komentujcie, oceniajcie i subskrybujcie

Składniki:

  • 2xkulki
  • kubek papierowy lub plastikowy bez dna
  • szklanka bez ucha
  • szklanka

Do poradnika Jak wykonać przenikanie kulki przez szklankę przypisano następujące tagi:

tricki sztuczki magiczne triki magiczne sztuczki ze szklankami nauka sztuczek magicznych przenikanie kulki sekrety sztuczek magicznych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać przenikanie kulki przez szklankę skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...