Jak wykonać Rubber Band Surprise

Poradnik dodany przez: RankornT52
13260 5

Przedstawiam wam prostą i łatwą do opanowania sztuczkę z kartami, którą będziecie mogli zadziwić swoich znajomych. Łatwe sztuczki tego typu pozwolą wam szybko zapamiętać i wykonać kilka trików a nie tylko jeden. W sztuczkach magicznych, które nie wymagają opanowania trudnych, zręcznościowych ruchów można bardzo fajnie pokazać i zaprezentować dany trik. Rubber Band Surprise wymaga tylko talii kart i gumki recepturki. Sekret tego triku powinien wam się spodobać, więc zapraszam do poradnika.

Same sztuczki z gumką są ciekawe, jednak w tym połączeniu efekt wygląda fantastycznie. Sztuczki magiczne z wyjaśnieniem niech pokażą wam jak wygląda magia "od kuchni" i że w większości przypadków triki mają proste sekrety, czyli takie które w niczym nie są skomplikowane. Cała magia to własnie prosty sposób na genialny efekt końcowy. 

Rubber Band Surprise i jego dokładne wykonanie niech będzie dla was zachęceniem do poznawania i wykonywania innych sztuczek magicznych. Sprawdźcie tą bardzo fajną i łatwą sztuczkę.

Składniki:

  • Gumka
  • karty

Do poradnika Jak wykonać Rubber Band Surprise przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami sztuczki magiczne łatwe sztuczki sztuczka z gumką rubber band surprise

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać Rubber Band Surprise skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...