Jak wykonać sweet shi spin - poradnik pole dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
8064 0

Ideę aktywnego trybu życia możemy realizować na wiele sposobów, nie wszystkie z nich opierające się na uprawianiu różnego rodzaju sportu. Niekiedy wystarczą regularne ćwiczenia albo zwykły taniec, żeby móc zachować zdrowie i wspomóc swoje ciało w naturalnym procesie jego wzmacniania. Jeżeli zdecydujemy się na kurs tańca warto dowiedzieć się, jaki jego rodzaj najlepiej do nas pasuje. Czasami klasyczne odmiany nie sprawdzają się dla osób, które wolą coś bardziej freestylowego, innym razem nadmiar swobody sprawia, że taniec nas nie cieszy. Propozycją dla tych, którzy lubią próbować czegoś nowego, może być pole dance. Oryginalny sposób na spędzenie czasu oraz poprawę kondycji fizycznej. Zyskujemy okazję do ćwiczenia naszego ciała, a także naukę tańca zmysłowego, pobudzającego zmysły i wyobraźnię.
Na powyższym filmiku pokazano, jak wykonać figurę sweet shi spin, która choć wymaga wprawy, będzie z pewnością pasowała do jednego z naszych amatorskich lub profesjonalnych pokazów. Warto więc zainteresować się, poćwiczyć, sprawdzić, a przede wszystkim mieć świadomość, co trzeba zrobić, aby uatrakcyjnić własny pokaz pole dance.
Powyższe wideo idealnie sprawdza się jako tutorial dla osób z pewnym doświadczeniem i treningiem. Ten poradnik jednocześnie może sprawić problemy początkujący, choć przedstawiony jest w sposób prosty i zrozumiały, wraz z propozycją ćwiczeń rozciągających i przygotowujących do wykonania samej figury.
Jeżeli interesuje nas pole dance to z pewnością sporo dowiemy się z tego filmiku, a jeżeli dopiero się zastanawiamy, czy w ogóle zacząć, to może nas ona przekonać, że kurs tańca na rurze będzie niezapomnianą przygodą.

Mały triczek - wariacja ShiShi spin: https://www.youtube.com/watch?v=esrU0Iu80wM 

Składniki:

  • Szorty: Iron High Electric blue - http://ironpoledance.pl/sklep/spodenki-iron-high/

Do poradnika Jak wykonać sweet shi spin - poradnik pole dance przypisano następujące tagi:

poradnik taniec kurs tańca pole dance pokaz pole dance sweet shi spin

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sweet shi spin - poradnik pole dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...