Jak wykonać side plank variation w Pole Dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
6198 0

Dla tych, którzy lubią uprawiać sport albo prowadzić aktywny tryb życia, pole dance może byś świetnym rozwiązaniem, żeby spróbować czegoś nowego. Powyższy filmik pokazuje, jak wykonać wariację jednej z figur wraz z propozycjami na krótką rozgrzewkę i ćwiczenia przygotowujące do jej wykonania. Dzięki temu nauka tańca będzie dużo przyjemniejsza i ciekawsza. Będzie również stanowiła wyzwanie oraz pokaże nam inną stronę tańca. Warto poświęcić czas i zobaczyć, czy taniec na rurze nie będzie dla nas odpowiednią formą spędzania wolnych chwil i osiągnięcia życiowej satysfakcji.
Jedyną rzeczą, jakiej będziemy potrzebowali – obok tego prostego, przejrzystego filmiku, będzie rura do pole dance. Najlepiej, jeżeli będziemy mieli do niej dostęp w studiu albo we własnym domu, żeby móc ćwiczyć, bez martwienia się o napięty grafik. Pozwoli nam to cieszyć się z naszego hobby i jednocześnie łatwiej i przyjemniej się uczyć.
Jeżeli szukamy sposoby na kreatywne realizowanie siebie albo zyskanie unikalnych umiejętności, to z pewnością pole dance będzie doskonałą inspiracją. To ciekawy rodzaj tańca, który ma swoje utarte skojarzenia w świadomości przeciętnego człowieka, jednak to przede wszystkim sposób na poznanie własnego ciała i zmysłowości – kobiecych cech, które często są ukrywane, a które taniec na rurze pozwoli w sobie odkryć.
Jednocześnie powinniśmy pamiętać, że ćwiczenie każdej figury wymaga czas oraz zrozumienia jej mechaniki. Należy też pamiętać o możliwościach własnego ciała i przez ćwiczeniem przystąpić do solidnej rozgrzewki. Niezwykle istotny jest także poziom umiejętności i zaawansowania w dziedzinie pole dance. Jeżeli jesteśmy początkującymi tancerkami, najlepiej nie próbować skomplikowany figur, a już na pewno nie bez nadzoru. Choć sama nauka tańca może być wyczerpująca, to daje ona ogromną satysfakcję, kiedy osiągnie się sukces.

Zapraszam tutaj: https://www.facebook.com/xpdstudio/

Składniki:

  • Outfits:
  • http://ironpoledance.pl/sklep/spodenki-iron-wild-high/
  • https://www.facebook.com/xtremepolewear/

Do poradnika Jak wykonać side plank variation w Pole Dance przypisano następujące tagi:

taniec hobby nauka tańca pole dance rura do pole dance

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać side plank variation w Pole Dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...