Jak zapobiec ślizganiu się na rurce w pole dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
12482 0

Zima to niekorzystny czas, zarówno dla włosów, jak i dla skóry. Tymczasem stan skóry jest dość istotny w przypadku takiego tańca jak pole dance. Okazuje się bowiem, że sucha skóra zwykle utrudnia właściwą przyczepność do rury. Ten poradnik odpowiada na pytanie, co można zrobić w takim przypadku.
Podstawowym sposobem jest przemycie skóry przed samym tańcem bardzo ciepłą wodą.
Jeśli standardowe metody na suchą skórę nie działają, konieczny jest kontakt ze specjalistą, przy czym do standardowych sposobów w tym przypadku należy również odpowiednie nawodnienie organizmu.
Oczywiście istnieją specjalistyczne kremy dla pole dance, jednak nie zawsze są one łatwo dostępne. Balsam do ciała powinien być używany w rozsądnej ilości. Nie należy nakładać preparatu środkiem dłoni, a dodatkowo należy koniecznie poczekać, aż dokładnie się wchłonie. Zbyt szybkie przystąpienie do ćwiczeń po nałożeniu produktu może dawać efekt odwrotny do zamierzonego.
Innymi możliwymi do stosowania środkami są kremy z zawartością mocznika. Sprawdzają się one w wielu przypadkach suchej skóry, która pojawia się zimą. Dzięki dbaniu o skórę taniec może okazać się o wiele prostszy, ponieważ dobra przyczepność ułatwia wykonywanie figur.
Osoby, które trenują pole dance i nie tylko, powinny także pamiętać o stosowaniu kremu na twarz. Naturalny krem nawilżający potrafi zmienić stan skóry, ponieważ normalizuje produkcję sebum. Skóra, pod wpływem składników zawartych w pocie może być podrażniona, co często powoduje nadprodukcję sebum. Stosowanie naturalnego kremu nawilżającego może wspomóc znormalizowanie tego stanu.

Składniki:

  • BODYSHOP Sorbet do ciała - VASELINE Advanced Repair balsam do ciała - Omega Pharma
  • Rombalsam Urea 30% - Tołpa estetic serum nawilżające pod krem - ZIAJA Med Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%

Do poradnika Jak zapobiec ślizganiu się na rurce w pole dance przypisano następujące tagi:

poradnik taniec balsam do ciała sucha skóra pole dance krem nawilżający

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zapobiec ślizganiu się na rurce w pole dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...