Jak opanować Swan Variation - nowy trik w tańcu na rurze

Poradnik dodany przez: MiAnna
7370 0

Aktywny tryb życia sprawia, że każdego dnia szukamy nowych wyzwań. Jeżeli lubimy taniec, to znajdziemy dla siebie kilka ciekawych alternatyw. O klasyki po nowoczesne style, a na bardziej nietypowych odmianach kończąc. Taniec na rurze to propozycja raczej oryginalna, która wymaga silnych mięśni i odpowiedniej wiedzy. Trzeba dobrze się rozgrzać i wykonać ćwiczenia rozgrzewające, aby zapobiec ewentualnej kontuzji.
Jeżeli myślimy takim hobby na poważnie, powinniśmy już na wczesnym etapie naszego zainteresowania zapoznać się z propozycją instruktorów w naszym mieście. Szkoła tańca pozwoli nam na solidne opanowanie podstaw i wskaże kierunek do dalszego rozwoju. Dzięki temu będziemy w stanie ze spokojem nauczyć się pole dance bez obawy o to, czy nie ulegniemy poważniejszej kontuzji.
Taniec na rurze to wymagająca umiejętność, dlatego też figura zaprezentowana na filmiku przeznaczona jest raczej dla osób z pewnym doświadczeniem. Wyjaśniono podstawy tej techniki, jednocześnie podpowiadając, jakie ćwiczenia wykonać, aby rozluźnić mięśnie. Jako wsparcie zawsze powinna służyć rura do pole dance. Bez niej nie zdołamy w praktyce przećwiczyć poznane figury. Powinniśmy pamiętać także o bezpieczeństwie i asyście, jeżeli technika jest dla nas nowa. Taniec może nam sprawiać wiele radości i być ciekawą formą aktywności fizycznej, łączącą inne nasze pasje, szczególnie te związane z muzyką. Zawsze jednak warto podchodzić do niego, mają na uwadze własne bezpieczeństwo. Nauka tańca to wymagające, ale i satysfakcjonujące zajęcie. Stąd też warto obejrzeć ten filmik i czerpać inspirację z zaprezentowanej na niej figury. Zyskamy dzięki temu nową technikę, a nasze hobby stanie się jeszcze bardziej wyzywające i satysfakcjonujące.

Składniki:

  • Fallen Star nauczysz się już za 9zł: www.lekcje.ironpoledance.pl

Do poradnika Jak opanować Swan Variation - nowy trik w tańcu na rurze przypisano następujące tagi:

taniec hobby nauka tańca szkoła tańca taniec na rurze pole dance rura do pole dance

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować Swan Variation - nowy trik w tańcu na rurze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...