Jak wykonać świąteczną zawieszkę za pomocą techniki decoupage

Poradnik dodany przez: MoraZmora
3973 0

Okres świąteczny to szczególny czas w roku, kiedy przygotowujemy się do jednego dnia przez okrągły miesiąc. Planujemy, kupujemy, sprzątamy, dekorujemy i załatwiamy tysiąc drobnych spraw. Warto w tym czasie pomyśleć o odrobinie relaksu, stąd też możemy wykonywać ozdoby świąteczne. Kilka minut w ciągu dnia może pozwolić nam na stworzenie dekoracji do domu albo oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Stąd też warto zainteresować się taką techniką, jak decoupage, która pozwala na efektywną pracę z drewnem. To specjalnie opracowane metody i materiały, które ułatwiają proces postarzania i dekorowania skrzynek, donic, tac, itp.
Powyższe wideo podpowiada nam, jak ozdobić bombkę. Możemy taki DIY wykorzystać do własnego projektu albo wykonać je w ramach zajęć plastycznych. Dzięki temu przygotowane przez nas gadżety są wyjątkowe i dopasowane do naszych potrzeb.
Samo wideo zostało przygotowane w przystępny sposób. Dzięki temu nawet osoby, dla których decoupage to coś nowego, będą wiedziały, jak postępować. Podpowiedzi krok po kroku wyjaśniają wszelkie wątpliwości na każdym etapie.
To bardzo pomocny DIY, za sprawą którego powstanie niejedna kolorowa i oryginalna bombka zdobiąca naszego świąteczne drzewko, stoły, ściany i półki. Ta prosta, choć wymagająca nieco wprawy i podpowiedzi, technika pozwoli na przygotowanie urzekających dekoracji, dzięki czemu będziemy w stanie zaimponować znajomym i bliskim, a sami poczujemy ogromną satysfakcję z ich wykonania.
Jeżeli chcemy własnoręcznie stworzyć ozdoby świąteczne i lubimy zajęcia plastyczne po różnoraką formą, możemy z powodzeniem przygotować takie proste i ciekawe propozycje do domu, aby stworzyć niepowtarzalny, ciepły nastrój.

Subskrybuj kanał YT - http://bit.ly/2tylADa  

Składniki:

  • bazowa bombka
  • serwetka mikołaj
  • serwetka kolędowa
  • konturówki
  • perełki w płynie
  • dzwoneczki
  • wstążka
  • Wszystkie produkty znajdziecie tutaj:
  • https://www.drewlandia.com.pl/

Do poradnika Jak wykonać świąteczną zawieszkę za pomocą techniki decoupage przypisano następujące tagi:

technika bombka decoupage gadżety ozdoby świąteczne diy do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać świąteczną zawieszkę za pomocą techniki decoupage skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...