Jak zrobić świeczniki z drewna egzotycznego

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
3359 0

Ciekawe ozdoby świąteczne możemy wykonać również z naturalnych materiałów. Drzewo egzotyczne doskonale nada się do tego typu projektu, który został zaprezentowany na powyższym filmiku. Takie prosty i oryginalny świecznik będzie zdobił nasz stół wigilijny albo ławę, przez co będziemy mogli się cieszyć niepowtarzalnym klimatem. Warto wykorzystać ten DIY do własnoręcznie zrobionego projekt, szczególnie, jeżeli lubimy prace manualne i chcemy się twórczo rozwijać.
Umiejętności z dziedziny, jaką jest stolarstwo z pewnością będą bardzo pomocne, jednak warto pamiętać, że dzięki dobremu tutorialowi – jak powyższe DIY – wcale nie musimy się na tym znać. Wystarczy, że wykorzystamy wskazówki zawarte na wideo. Metoda krok po kroku pokazuje, jak najlepiej połączyć elementy, a majsterkowanie jako hobby będzie cennym atutem, ale nie koniecznym wymogiem.
Potrzebować też będziemy tealight, najlepiej zwykłe, bez żadnego zapachu, choć, gdy lubimy wprowadzać nastrój do naszego domu, będzie to bardzo dobre rozwiązanie. Sama technika jest niezwykle prosta i efektowna, a rezultat z pewnością będzie zadowalający, nawet dla tych, którzy zrobić go po raz pierwszy.
Aby wykonać ten świecznik musimy jedynie zaopatrzyć się w niezbędne materiały oraz trochę wolnego czasu na skomponowanie całości i dopasowanie jej do własnych potrzeb. Najlepiej, jeżeli ten tutorial będzie dla nas jedynie inspiracją, a drzewko egzotyczne oryginalnym do eksperymentów twórczych. Jeżeli lubimy majsterkowanie z pewnością będzie to dla nas satysfakcjonujące wyzwanie i wyjątkowy projekt na święta.

Wszystkie filmy znajdziesz tutaj:
http://mebletwojegopomyslu.pl/category/vlog/

Sub: https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

Strona: https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/

Do poradnika Jak zrobić świeczniki z drewna egzotycznego przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie świecznik stolarstwo diy drewno egzotyczne tealight

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić świeczniki z drewna egzotycznego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...